Arama sonuçları: *

1. T

Öneri Tebilondan sistem almayı planlıyorum daha önce alışveriş yapan yardım edebilirmi

Yakın zamanda yakşalık 10 gün sonra tebilondan Abdullah abinin yayınladığı rtx 4060lı sistemi almayı planlıyorum (fiyatı artmazsa şuan 21k) ve sistemde herhangi bir sorun olursa diye insan düşünmeden duramıyor bilgisi olan veya sistem almış olan varsa herhangi bir sorun oldumu ve olduysa geriye...
  2. T

Öneri Tebilondan sistem almayı planlıyorum daha önce alışveriş yapan yardım edebilirmi

Yakın zamanda yakşalık 10 gün sonra tebilondan Abdullah abinin yayınladığı rtx 4060lı sistemi almayı planlıyorum (fiyatı artmazsa şuan 21k) ve sistemde herhangi bir sorun olursa diye insan düşünmeden duramıyor bilgisi olan veya sistem almış olan varsa herhangi bir sorun oldumu ve olduysa geriye...
  3. T

işlemci grafik kartını nasıl kullanabilirim

Bağlayamıyorum işte kablo çıkışları uymuyor bu yüzden çevirici alıcam büyük ihtimal 1683408526 Sağol usta işime yarar umarım
  4. T

tamam deneyeceğim 1683403397 Usta benim monitörde hdmi girişi yok çok eski tipten anakarttaki hdmi girişi de o işe yarıyor sanırım zaten ama benim monitörde yok işte
  5. T

çok kötüü bi ekran kartım var bu yüzden ryzen 3 3200g nin vega 8 graphic card ını kullanmak istiyorum ama nasıl olacağını 2 saattir araştırıyorum ama bulamadım bilen varsa lütfen yardım etsin
Top Bottom