Arama sonuçları: *

• Users: aykutsert
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. aykutsert

MSI GTX 1050 Ti ikinci el piyasası nedir ?

Merhaba, Eski ekran kartım kenarda duruyor, 2018de kasa toplanırken alındı, faturası ve kutusu yok. Rutin temizliğini kendim yaptım, herhangi bir sorunu yok. İkinci el piyasası hakkında bilgisi olan bilgi sağlayabilir mi ? Teşekkürler. Marka&Model: MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4G
  2. aykutsert

Yardım PUBG Mobile için parmaklık önerisi

Selamlar, PUBG Mobile için parmaklık arıyorum, zoinco marka aldım (50₺) 20 günlük kullanımda alt kısımları söküldü. Kullanıp memnun kaldığınız parmaklık önerisinde bulunur musunuz ? Teşekkürler. Trendyol'da bakıldığında kaliteli gibi gördüğüm tek parmaklık (Yorumlarda 3-5 sorunlu ürün var)...
  3. aykutsert

Yardım Samsung 970 Evo Plus için soğutucu

Selamlar, Samsung 970 Evo Plus M2 SSD sahibiyim. Son zamanlarda ısı sorunları yaşıyorum. Bilgisayar 1 saat 50 dakikadır açık durumda, bu süre zarfı içerisinde sadece google ve youtube'ta takıldım. Pasif soğutucu almayı düşünüyorum, bu konuda bilgisi olanların da fikrini almak için bu konuyu...
  4. aykutsert

Envato elements wordpress blogu için tema önerisi

Merhaba, Oyun için blog kuruyorum, domain ve hosting işlerini bugün hallettim, wordpress kurulumunu tamamladım. Envato elements üzerinden sorun yaşamayacağım güzel bir tema arıyorum, öneriniz var mıdır ? Teşekkürler.
  5. aykutsert

Blog için web hosting hizmeti alacağım, firma önerileriniz var mı ?

Merhaba, Tek bir oyun için ufak çaplı bir blog açmayı düşünüyorum. Tepki süresi, vb. konularında sorun yaşamadan web hosting hizmeti alabileceğim firma öneriniz var mıdır ? Bütçe düşük olursa güzel olur, sadece tek bir oyun için ufak çaplı bir blog için kullanacağım. Teşekkürler. GÜNCELLEME
  6. aykutsert

Isı değerlerim normal mi ?

Merhaba, SSD'nin ısı değerinin fazla olduğunu düşünüyorum, umarım sorun yoktur. Arkaplanda çalışan uygulamalar: PUBG Mobile (Akıcı 90 FPS) Discord SteelSeries GG Logitech G HUB AMD Software: Andrenaline
  7. aykutsert

Yardım 6000₺ bütçe ile işlemci ve anakart

Evet arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi. Sistemim aşağıda, artık işlemcinin zayıf geldiğini düşünüyorum, konuyu olabildiğince düzenli yapmaya çalıştım. 1. Seçeneğim: İşlemciyi ikinci el i7-8700k ile değiştirebilirim ama performansa ne kadar etkisi olur bilmiyorum. 2. Seçeneğim: Anakart...
  8. aykutsert

PUBG Mobile oynayan çift var mı ?

//edit Aranan çiftler bulundu, daha fazla çifte ihtiyaç yok, iyi oyunlar.
  9. aykutsert

Tüy dökücü krem önerisi

Merhaba, Gratis veya farklı bir mağazadan alabileceğim özel bölgeler için tüy dökücü krem önerisinde bulunur musunuz ? İnternetten almak istemiyorum. Kullandığınız varsa tavsiye edin, google dan kremlere bakıp yoruma atmayın lütfen. Teşekkürler.
  10. aykutsert

Geçici Ücretsiz 1 aylık ücretsiz discord nitro

10 Mayıs 2023'ten 8 Haziran 2023'e kadar WEBTOON okuyucuları, WEBTOON uygulamasında “Wumpus Wonderventures” hikayesini okuyarak 1 aylık ücretsiz Discord Nitro talep edebilirler. Ücretsiz discord nitro kodunu kimler kullanabilir ? Son 12 ay içinde hesaplarında aktif Discord Nitro aboneliği...
  11. aykutsert

Donanım Arşivi Mobil Uygulama

Merhaba, Play store a girdim ve aramaya donanım arşivi yazdım, karşıma çıkan sonuçlar arasında maalesef böyle bir uygulama görmedim. Bence forumun mobil uygulaması olmalı, sizin düşünceleriniz nelerdir ? :)
  12. aykutsert

Çözüldü✓ 1500 TL mekanik klavye önerisi

Merhaba, Corsair K60 RGB Pro Low profile klavyem var ve 13 ay sonra çift basma sorunları yaşamaya başladım. İnternette switchlerini bulamadığım için yeni klavye alacağım, maksimum bütçem 1500₺. Klavyede aradığım özellikler: TKL (%75, %84, %87) Hot-Swap özellikli Mümkünse RGB Red Switch (Sessiz...
Top Bottom