Arama sonuçları: *

1. Gosuge

Pc açılıyor fakat işlem yapamıyorum ACİL!!

Bilgisayarım açılıyor masaüstü geliyor ama dosya aç kapa yapmaktan başka bir şey yapamıyorum dün arkadaşlarımla malwarebytes indirdik tarama yaptık bi kaç tane detected dosya buldusildik fln sonra windows update yaptım bu update ten sonra masaüstünde hiçbişey yapamıyorum az öncede şansa bala...
  2. Gosuge

MSİ bilgisayar format atarken windows önyükleyici ekranı

Bu gün bilgisayarımın yavaşladığını fark ettim bu yüzden bilgisayarımı formatlayacaktım fakat bios a gitmek isterken sürekli karşıma Windows Önyükleme Yöneticisi diye bir yer gelip duruyor ve burdanda bios a gidemiyorum ne yapabilirim (delete tuşuna basınca çıkıyor pc başlarken hata gibi çıkıp...
  3. Gosuge

Lgs den 390 civarı aldım aileme nasıl söyleyeceğim

Kanka yaşadığım yere göre bu puan yetiyor fakat işte örneğin ankarada yaşasaydım(keşke) ailem beni lgs ye bile sokmuyacağını söylüyor çünkü birden fazla lise seçeneği var ve ortalama ile bir yerlere girersin üstüne üstlük benim ortalamam 99,7 ama işte izmir/çeşme gibi bir yerde zaten nitelikli...
  4. Gosuge

Reis valla bu duruma çok sinirlencekler çünkü ben sınav çıkışında naya iyi geçti dedim (gerçektende mükemmeldi) sonra okulda sonuçlara bi baktım. Ben 430 beklerken 380-390 arası çıktı bide bu yıl işte sen bizim tek geleceğimizsin falan filan diyolardı üstüne bide son haftam t3htid gibi geçti...
  5. Gosuge

Bende öyle düşünüyorum fakat ailem pek öyle değil geçen sene türkçeden 89 aldığım için 2 hafta azar işitmiştim
  6. Gosuge

Lgs den 390 civarı aldım lisenin puanı falanda tutuyor(yığılma olmazsa) ailem bu durumu öğrenirse beni bitirirler yani bi bahanemde yok sınavda mükemmel geçti bu gün cevap anahtarı kontrolünde kaldım (sanırım okulun kendi cevap anahtarı meb onaylı değil) mesela fenim normalde 18-19 dan düşmezken...
  7. Gosuge

Brawl Stars Supercell ID

Arkadaşlar telefondaki brawl stars hesabını açtım supercell ıd ye baktım e posta yerinde sfirstmail.com diye bir mail var fakat bu benim e postam değildi böyle bişey olamıyacağını düşünüp e postada biraz gezindim altlarda ^Supercell ID Eposta değiştirme^ diye bişey gördüm birisi e postama erişip...
Top Bottom