Arama sonuçları: *

• Users: 274TR
  • Order by date
  1. 2

GTA 5 İçin Steamde İndirim Beklenmeli Mi Yoksa Rockstar Hesabı Alınır Mı

o zaman itemsatış gibi bi siteden rockstar hesabı alınır mı sıkıntı çıkar mı / 0 almak daha mı mantıklı
  2. 2

geçen 9 dolara düşmüştü
  3. 2

evet 9-7 dolara kadar düşüyor
  4. 2

r 5 5600 için hava sogutucu oneri

onu bilemem ama arkadaşım daha güçlü bir işlemci kullanıyordu o da aldı baya indirdi
  5. 2

r 5 5600 için hava sogutucu oneri

Deepcool Ak 500
  6. 2

Merhaba GTA5 almayı düşünüyordum ama arada kaldım sizce ne yapmalıyım
  7. 2

asrock a520m-hvs pin/kapasitör voltaj değerleri

asrock a520m-hvs pin/kapasitör voltaj değerlerini bulamadım yardımcı olur musunuz?
  8. 2

Kurtarma E-postası Olmayan Şifresi Bilinmeyen E-postamı Nasıl Kurtarabilirim?

bir arkadaşımda desteğe yazmam gerektiğini söyledi fakat nereden nasıl yazacağımı bulamadım
  9. 2

Kurtarma E-postası Olmayan Şifresi Bilinmeyen E-postamı Nasıl Kurtarabilirim?

Merhaba uzun zaman önce epic games de gta5 bedava olduğunda almıştım şimdi oynamak istedim ve şifremi hatırlamadığım için şifre değiştirmeye çalıştım (bağlı olan hesabı uzun zaman önce kaybettim) fakat bir türlü başaramadım çünkü şuan kullandığım e-postalardan birini kayıtlı değilmiş hesap...
  10. 2

Çözüldü✓ Razer basilisk v3 vs Logitech g502 x

tşk adamsın
  11. 2

ailevi durumdan dolayı daha fazla veremem :d yoksa bende o mouse u istiyorum keşke alabilsem
  12. 2

normalde onu alacaktım fakat normal kredi kartımın limiti 2k ptt kartta 7k para var ordan alayım dedim oda amazonda geçmiyor daha fazlada para vermek istemiyorum
  13. 2

ikisinden birini alacağım ama kararsız kaldım sizce hangisi daha iyi
  14. 2

Muhtemelen donanım kaynaklı sıkıntım

DP kablosu monitörün içinden çıktı
  15. 2

hdmi yerine dp var değiştirmeyi denemedim 1713206489 evet hdmı taktım 180 hz ye çektiğimde görüntü gidiyor diye 60 ta denedim ve olmadı itopyadan almıştım bu monitörü yeni bir dp kablosumu talep etmem gerekiyor
  16. 2

Daha önce bu tarz bir sıkıntı yaşamıştım ekran kartını servise gönderdim yenisini gönderdiler . Ekran kartından mı oluyor bilmiyorum sadece oyunlardayken oluyor yardım edin lütfen . Farklı farklı oluyor şuan çıkan biraz daha küçük .
  17. 2

Çözüldü✓ Boğaziçi Bilgisayar Teknik Servis Ekran Kartı Sorunu

şimdi başka bir mailden sitelerinden elinizde rx 6600 varmı diye yazdım normalde yok diyorlardı bende merak ettim dediğin gibi herkes söyleyince ellerinde stok varmış bende ss alıp teknik serviye yazdım ama bekleyeceksiniz diyorlar (benim ekran kartı rx6600 xfx ellerinde olan asrock)
  18. 2

valla verdiğime bile razıyım
  19. 2

teşekkürler bilgilendirme için 3 haftadır bekliyorum sıkıldım artık birde uzattılar ,kafayı yersin ya
Top Bottom