Arama sonuçları: *

1. Carlsson

Spor salonuna gitmek istiyorum ama

Hangi uygulamaları önerirsin peki spor programı için?
  2. Carlsson

Spor salonuna gitmek istiyorum ama

Spor salonuna yazılmak istiyorum ama tek başıma gitmekten utanıyorum beslenmem berbat hale geldi kilo verip vücıt yapmam lazım cok zamanım var haftanın 1 günü çalışıyorum ve evde yatmak veya dıları cıkmaktan başka bişey yapmıyorum artık yazılmam lazım ne önerirsiniz ve spor programı nereden...
  3. Carlsson

darmoshark m3s uzun kullanım yorumu

merhaba bu forumu Darmoshark M3s almak isteyen arkadaşlar için açtım üründen bahsedicem mouseyi nerdeyse 5-6 aydır sürekli kullanıyorum ürün sağlam ve dayanıklı bi ürün gıcırdama vb hic bir zaman olmadı tuşlar hala ilk günki hissiyatı veriyor ama biraz switchler ses cıkarıyor ve sert cok önemli...
  4. Carlsson

Sismanbisiklet.com güvenilir mi

Merhaba bisikletime ruble alıcam fiyatlar normalden ucuz bu site güvenilir mi bilen var mı https://www.sismanbisiklet.com/
  5. Carlsson

forza horizon 5 de kredi alıcam bu fiyatlar normal mi ?

Afk rumşardan bahsediyor arkadaşzananında yapardım 148 levelken%100 cr ye alsan bile max 230.000cr alırsın xp fazla verir
  6. Carlsson

Kanka adamdan aldım işte ilanı yaklaşık 3dk da döndü anlattı bende bilmiyodum discord göndererdi arayanilir öiyim dedi göstermek için yoksa dm mi yazayımdedi arayın dedim yayın açtı herşeyi gösterdi yeni başladım diye de 50 milyondaha verdi adam kendi gösteriyo 1708670533 Hocam bende zaten...
  7. Carlsson

aldım teslim etti müzayede kısmından yani legal sayılıyo adam verdi 10dk icersinde
  8. Carlsson

hocam güvenilirlik asoruyoırum hile sormadım ki
  9. Carlsson

merhaba bi satıcı buldum itemsatışta forza horizon 5 kredisi satıyor ama baya ucuz dolandırıcı mı diye merak ettim itemsatışıda çok bilmiyorum tc kimlik oınaylı satıcı yazıyor ama
  10. Carlsson

Neden artık insanlara bisiklet sürmek cocukluk gibi geliyor??

Ya işte bende sürerken çok güzel karşılıyodu herkes şuan herkes nefret ediyomul onu gördğk çok saçma be 1708375343 17-18-19 1708375399 Haklısın fikrimi değiştirmediler zaten bana iyi gelicek şeyler bunlar kimsenin fikri önemli değil sonuçta teşekkür ederim:)
  11. Carlsson

Neden artık insanlara bisiklet sürmek cocukluk gibi geliyor??

Ya arkadaşlara yazdım işte dedim ben bisiklet alıcam ya hemspor olur hem şarkı açar dinlerm eskiden çok eğlenirdim dedim yazdığım herkes one olm çocuk musun diyor neden artık böyle oldu bana çok gğzel bişey gibi geliyo şarkı dinleyerek sürmek çok ta güzel sürdüğümü hatırlıyorum o yüzden...
  12. Carlsson

500 TL ile ne yapılır

1 saat avm de para yenir
  13. Carlsson

yeni monitörde 1 adet ölü piksel sorun olur mu?

yerinde olsam eğer çok göz batmayacak bi yerdeyse iade etmem yani gerek yok
  14. Carlsson

Papara bu konuda sorun çıkarır mı?

550-280 arası geliyor 1707481959 Sadece perakendede bumu kullanıyoruz toptan da imkan yok ibanla olmasının
  15. Carlsson

Papara bu konuda sorun çıkarır mı?

Merhaba ben şimdi babamın dükkanına bakıyorum jardeşimle birlikte perakende olduğu için kredi kartı vb geçmek zorundayız ama %20 faiz biniyor iban kullnıcaktık normal hgaranti hesaptan sıkıntı çıkarmış kardelim dedi paparadan yapalım vergisiz hesapzaten dedi ordan ibana tek tek para düşse...
  16. Carlsson

Excalibur m.315fhd-g monitör alınır mı?

Excalibur monitörlerinin hepsinde öyle bir ghosting var ki oyun oynayamazsın
  17. Carlsson

Black switch mi speed silver switch mi

Daha hızlı diye biliyorum ve sesi daha güzel 100 lira artık 10tl gibi bişey oldu zaten
  18. Carlsson

Black switch mi speed silver switch mi

speed silver al kanks
  19. Carlsson

Xiaomi Redmi RMMNT215NF 21.5″ 75Hz 6ms Full HD Monitör alınır mı

güzel monitör şimdiden hayırlı olsun
  20. Carlsson

Yardım Aliexpress paket yerel depoya geri döndü teslimat başarılı

banada aynısı oldu klavyem çinde gezdi öyle geldi sorun cıkmadı gelecektir
Top Bottom