Arama sonuçları: *

• Users: NOTIR
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. N

RX 7600 veya RTX 4060 serisi beklenir mi?

Merhabalar 7 gün önce RX 6700xt satın aldım 14 gün koşulsuz iade sürecinden yararlanıp iadeye verip RX 6700 veya RTX 4060/4060 TI serisini beklemek ne kadar mantıklı bana daha güçlü olabilirmiş gibisine geliyor sonrasından verdiğim parayala aldığım performansa pişman olmak istemiyorum...
  2. N

R5 5600x işlemcim olması gerektiğinden biraz daha fazla ısınıyor

Merhabalar r5 5600x işlemci kullanıyorum kule tipi soğutucu ile (ID COOLING SE-214-XT) ekran kartım ise rx 6700xt bf2042 test videosu izlediğimde () videodaki kişi stok fan ile ultra da 60 derece max görüyor, benim işlemci ise oyunda 75 derecelere kadar çıkıyor sebebi nedir videodaki kişi neden...
  3. N

Nvidia Vs AMD Ray tracing farkı var mı?

Merhaba bu gün arkadaşımla battlefield 5 girip ikimizde ray tracing özelliğini aktif ettik, arkadaşım nvidia, ben ise amd ekran kartı kullanıyorum. Testlerde arkadaşımın ekranında ray tracing hakikaten camlardan vs. güzel yansımalar oluştururken(NVIDIA), benim kartımda ise ray tracing oyunun...
  4. N

Ryzen 5 5600x için kule tipi soğutucu ile max 80 derece normal mi?

Merhabalar bir kaç gün önce sistemime işlemci ve kule tipi soğutucu aldım, İşlemci: R5 5600x Soğutucu: ID COOLING SE-214-XT Anakart: B350MK Kasa: Cooler Master Masterbox Lite 5 işlemcim oyunda max 80 dereceleri görüyor ortalama 75 derecelerde geziniyor bu değerler noramal midir? Bir de yükte...
  5. N

Yardım PSU Önerisi bütçe 2200TL

Merhabalar psu alacağım bütçem max 2200tl şu an da bu psu yu almayı düşünüyorum https://www.qp.com.tr/fsp-hydro-g-pro-750-80-gold-full-moduler-750w-guc-kaynagi iyi midir almalı mıyım ya da önerebileceğiniz daha iyi psu lar var mı? Teşekkürler.
  6. N

Yardım Kasam ve Anakartım Cooler Master Hyper 212 Spectrum ile uyumlu mu?

Merhabalar başlıkta belirttiğim kule tiği soğutucuyu almayı planlıyorum anakartım ve kasam ile uyumlu mudur? ANAKART: B350M-K KASA: https://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-masterbox-lite-5-500w-80plus-midt-atx-pencereli-kasa.html Teşekkürler birde SE-214-XT mi daha iyidir yoksa başlıkta...
  7. N

Yardım B350M-K anakart ile ID COOLING SE-214-XT uyumlu olur mu?

Merhabalar r5 5600x işlemcimde kullanmak için ID COOLING SE-214-XT soğutmayı almayı düşünüyorum, şu an elimdeki B350M-K anakart ile uyumlu olur mu ramlere çarpar mı? 1683822170 Birde eklemeyi unutmuşum kasam da bu kasanın yüksekliği olarak probelm çıkar mı...
Top Bottom