Arama sonuçları: *

1. Beyfendiiii6

Öneri İnternet sağlayıcısı önerisi. Comnet nasıl ?

Merhaba şuanlik netspeed kullanıyorum gayet memnunum ama son zamlardan sonra 35 Mbps pakete 150 lira vermek istemiyorum o yüzden yeni internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. Şuanlik aklımda comnet var. Türknet önermeyin kendileri ile pek iyi deneyimim olmadı diğer önerilere açığım fiyatı 130+...
  2. Beyfendiiii6

Rock müzik için Bluetooth kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar Bluetooth kulaklığım bozulduğu için yeni bir tane almak istedim. Kullanım amacım genel olarak müzik dinlemek. (Çoğunlukla Rock/Metal müzik dinliyorum) bütçem 700 lira bu bütçeyi aşamam KYK bursundan az bir bütçeyi zaten kulaklık almak için ayırdım şuanlik aklımda Xiaomi Redmi...
  3. Beyfendiiii6

2.el kullaklik önerisi

Max 300 TL olacak şekilde 2.el olarak hangi kullakliklari önerirsiniz ? FPS oyunları oynuyacam ve kulak üstü olacak şekilde
  4. Beyfendiiii6

8000 TL Laptop önerisi

Sizce bu laptop alınır mı ? https://www.amazon.com.tr/dp/B0874VQQFQ/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_dl_JF28JEXE8J17HTH6D2YY Max bütçe 7500-8000 TL arası başka öneriniz varsa atın
  5. Beyfendiiii6

Monster notebooklar alınır mı ?

Merhaba arkadaşlar ben bu hafta içinde altaki laptopun ramını 8x8 yaparak almayı düşünüyorum. İlk Öncellikle alacağım laptop sizce bu fiyata alınır mı ? Alınmaz ise Max 7700 TL olmak üzere laptop önerileriniz varsa söylerseniz sevinirim. İkinci olarak ise bazı yerlerde monster notebooklar'da ölü...
  6. Beyfendiiii6

İnternet sağlayıcı için öneri istiyorum

Merhaba arkadaşlar, Arkadaşlarımın ve baya olumlu şeyler duyduğum için Millenicom dan türknete geçmiştim ama son 2 aydır gerçek bıktırdılar en ufak hata da 1 hafta uğraştıriyorlar. Bu yüzden aboneliğimi iptal etirmek istiyorum o yüzden iyi internet sağlayıcılarını araştırdım. Şuan aklımda...
  7. Beyfendiiii6

7000 TL Laptop önerisi

Merhaba ben bu sene yazılım bölümünü kazandım ve üniversiteye gidecem o yüzden seyahat edeceğim için laptop almak istiyorum. Önceliğim yazılım olduğu için işlemcisi iyi olan laptop istiyorum ama ayni zamanda bazı online oyunlari oynamak istediğim için ekran kartınında kötü olmasını istemiyorum...
  8. Beyfendiiii6

Eba için 500 - 600 TL aralığında tablet önerisi

Merhaba arkadaşlar Kardeşime Eba için tablet almak istiyorum, Tabletler hakkında pek bilgim yok o yüzden almadan önce size danışmak istedim. Bana Max 600 TL bandında ise yarayan tablet önerir misiniz.
  9. Beyfendiiii6

Anime/manga öneri postu

Aklınızda takılmış, merak ettiğiniz veya hakkında bilgi almak istediğiniz animeler varsa yazabilirsiniz elimden geldiğince cevap vermeye çalışırım @Barney Stinson
  10. Beyfendiiii6

i5 10400f için f/p anakart önerisi.

Başlıkta belirttiğim gibi son zamanlarda bu işlemci hakkında çok bilgi duyuyorum yabancı forumlarda bazıları 3600 hala daha iyi olduğu ancak AMD nin yaptığı tavırlar sonucu Intel kullanıcıları için güzel alternatif olduğu söylüyorlar. Sizce bu işlemci ile kullanılacak uygun fiyatlı en iyi...
  11. Beyfendiiii6

Victor Hugo'nun hayatı

Fransız şair ve yazar Victor Hugo, Fransa tarihinin en çalkantılı günlerinde, 1802’de dünyaya geldi. Napolyon ordusunda general olan babası, imparatorun parlak döneminde önemli görevlerde bulundu, bir çok dış ülkeye seyahat etti ve Madrid’te valilik yaptı. Hugo, anne ve babası arasındaki...
  12. Beyfendiiii6

Karların içinden gelen ani ölüm (Simo Hayha)

Konuya başlamadan önce böyle içerikler hoşunuza gidiyorsa belirtirseniz sevinirim. Her gün 1 kişiyi atma hedefim var. Kişilere kendin karar veriyorum Çocukluğu ve Gençliği: Häyhä, bugünkü Finlandiya-Rusya sınırına yakın Rautjärvi kasabasında doğdu ve askeri hizmeti 1925 yılında başladı...
  13. Beyfendiiii6

Yeni sistemin için fiyat tahmini

Sizce kaç TL olur ?
  14. Beyfendiiii6

Anime ve Mangalar hakkında soru sorun.

Uzun zamandır anime izleyip manga okuyorum. Ve tonlarca seri okudum diye bilirim. Nedenini sorarsanız hoşuma gittiği için okuyorum belli nedeni yok. Aklınızda bir anime veya manga hakkında soru var ise sorabilirsiniz. Ama spoiler vermemeye özen gösterin. Öneri istiyor iseniz hangi türden...
  15. Beyfendiiii6

100 TL kulak içi kulaklık tavsiyesi

Merhabalar. Dün maaşımı aldim bu yüzden kablosu yırtılmış ve memnun olmadığım Jbl T110 kullakligimi değiştirmek istiyorum. Ben bunu sadece müzik(basslari güzel olursa çok iyi olur) ve film/dizi izlemek için kullanacağım. Bütçeyi başlıkta belirtim ama ürün çok iyi olursa 20 TL aşabilirim. Aklımda...
  16. Beyfendiiii6

Ufak bir ara..

İyi geceler ve bayramlar. İşe girdiğim için artık forumda pek aktif olamıyor işe girmesem bile çok yorulduğum için ara verecektim. Çok uzatmak istemiyorum. böyle konuşmalarda pek iyi değilim. Hepinize iyi geceler. Sağlıcakla kalın
  17. Beyfendiiii6

Filmlerden Hangi seri ?

Hafızanızdan silip yeniden izlemek istediğiniz film/dizi/anime serisi ne olurdu ? (Benim lotr veya One piece olurdu) 1596060013 @crazyreign Behzat c bırakıp git hadi
  18. Beyfendiiii6

Ünlülerin Twitter hesaplarının hacklenmesi

Bilinmeyen hacker veya hacker gurubunun Elon musk, Bill Gates gibi ünlü kişilerin hesabını hackleyip Bitcoin istemeleri hakkında ne düşünüyorsunuz ?
  19. Beyfendiiii6

Epic games ücretsiz oyun

https://www.epicgames.com/store/tr/ 'da bu oyunları 1 hafta boyunca ücretsiz alabilirsiniz, alınca sonsuza kadar sizde kalıyor. + https://www.unrealengine.com/marketplace/en-US/store# 'da da bu assetler ücretsiz + Epic'deki The Cycle adlı ücretsiz oyunun 79Tl'lik Starter Pack'i de ücretsiz oldu
Top Bottom