Arama sonuçları: *

1. D

TURBO FREKANS AÇILMIYOR

Merhab r5 3500x im var ve 3,59ghz den yukarı cıkmıyor bundan dolayı tam verim alamıyorum lutfen Yardımcı olun amd cbs ye giriyorum fakat core boostu bulamıyorm yanı o ayar nasıla acılır tesekurler sistem BİOSTAR A320MH 2,0 VERSİYON 6,1 R5 3500X 16GB RAM 1696789337 .
  2. D

Yardım PttAvm iade yapamıyorum!

yapcak bisey yok musteri temsilcisi varsa ara yoksa gecmıs olsun
  3. D

🔥İndirim Süperlig Taraftar Paketi 99₺

bu gs nin macları b,tek exxen denmi izleniyor şsampiyonlar şigi
  4. D

8000 BANDINDA EN İYİ ELEKTİRİKLİ SCOUTER ÖNERİSİ

Merhaba hediye scooter alcam ve acıl lazm
  5. D

Acer monitor iyi midir??

Bnde var ve memnunum renk konusunda da iyi bendeki 165hz 2 ms
  6. D

CSde diske yazma hatası veriyor

merhaba dosayayı indirdigin konumla ilgili bir hata olabilir onu varsıyalana al ve yeniden dene
  7. D

R5 3500X OC OC OLMUYOR.

Merhba pc de A320 mh r5 3500x var ve amd Ryzen mastere girdigimde giiste işlemci oc desteklememektedir yazıyor ama yapanlar var biliyorum profile kısmındada profile section is not available since overclocking is disabled yazıyor yardımcı olursanız sevinirim
  8. D

CRACK RDR ACTİVATİON HATASI ?

beyler crack ı indirdim activation social club falan diyor ama oyunum crack çözümü bilen yardımcı olabilirmi 1684834219 acil beyler
  9. D

600 TL ile 650 TL arası red switch klavye öneri ?

acill
  10. D

Çözüldü✓ Ryzen 3 1200 den R5 5600 e geçiş?

knk valorant işlemci oyunudur ekrankartı istersen 5090 tak yine farketmez bir işlevi yok ekrankartının valoda cs go da bizzat kendim 3060 ve rx 560 lı sisteme aynı işlemciyi taktım aynı fps yi alıyolar r5 3500x
  11. D

Abdullah Abi̇ Comneti̇ Önerecek Mi̇ ?

KOTÜ ŞEYİ KULLANIR MI ADAM
  12. D

R5 3500X 3.58 GHZ DE TAKILI TURBOYA ÇIKMIYOR ?

MERHABA R5 3500X İM VAR VE DEDİGİM GİBİ GHZ DEĞERLERİ ANAKART A320 MH BEN BUNDAN DOLAYI OLDUGUNU DUSUNUYOM ANAKARTTAN CBS DİE BİRSEY YOK ZATEN KENDİSİ ESKİ İŞLEMCİMDE TURBOYA CIKIYORDU EĞER ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN VARSA BURDA TARTISALIM .
  13. D

Çinden Redmi note 12 5G alsam kullanımda sorun çıkarmı?

Alexpres gibi sitlerden aldığın telefonlar gelmiyor gümrüğe takiliyor
  14. D

ABDULLAH ABİDE COMNET KULLANIYOR BİLİYORSUN DİMİ @Abdullah Hacıgül
  15. D

BAYAĞDIR COMNETE GEÇMEYİ BEKLİYORM ABDULLAH ABİ NE ZAMAN ÖNERECEK DESTEK ÇIKINDA ABDULLAH ABİ BELKİ VİDEO ÇEKEER @Abdullah Hacıgül
Top Bottom