Arama sonuçları: *

1. bouttacam

Çözüldü✓ Disk Birleştirememe Sorunu

Olmuyor dostum birleşmiyorlar tek çare format galiba ama yinede teşekkürler💪
  2. bouttacam

Böyle oluyor genişletemiyorum
  3. bouttacam

500gb ssd var içinde ikiye ayrılmış durumda bir türlü birleştiremedim bunu nasıl birleştirebilirim?
  4. bouttacam

Çözüldü✓ RX 580 8 GB ile darboğaz yapmayacak işlemci

Bende 5 5500 düşünüyordum ama emin olamadım darboğaz yapmıyorsa alabilirim. 1685974974 Sağolun hocam
  5. bouttacam

Darboğaz yapmazmı bu usta
  6. bouttacam

Darboğaz yapmayacak bir işlemci arıyorum ama bir türlü bulamıyorum. Önerebileceğiniz işlemci varmıdır? Bütçe belli değil çok pahalı olmazsa iyi olur.
  7. bouttacam

Çözüldü✓ 2. El RX 570 8 GB Furmark Sonuçları

Hocam bildiğiniz 2. el temiz bi rx 580 varsa atabilirmisiniz? Bütçeyi zorlasam 2k olur.
  8. bouttacam

Güvenmekte zorlanıyorum şuanda takıp kullanabileceğim bir sistemimde yok. Düzgün çalıştığına nasıl emin olabilirim? Birde RX570 4 GB bulmuştum bu iyi midir? acaba? https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-rog-strix-rx-570-4-gb-1098768156/detay...
  9. bouttacam

Bi 4-5 tane 570 buldum genel olarak fiyatlar aynı. 580 8 gb bulduklarım 2000 TL bandında onlarda miningde kullanılmış. Temiz bir 580 varsa nereden bulabilirim?
  10. bouttacam

Dolap'tan 2. el bir rx 570 almayı düşünüyorum. Fakat furmark sonuçları biraz şüpheli geldi, sonuçları normal midir acaba yoksa durumu kötü mü? hdmi görüntü vermiyor ama dvi ve dp portu bulunuyor. Fiyat; 1700 TL Sonuçlar böyle;
Top Bottom