Arama sonuçları: *

1. B

Ağalar bu Özellikleri karşılayacak bir laptop lazım acil

İşlemcisi en az AMD RYZEN 7 olmalıdır. SSD Kapasitesi en az 1TB olmalıdır. Ekran kartı belleği en az GDDR 6 olmalıdır. Ekran Kartı en az NVİDİA GEFORCE RTX 4050 olmalıdır. Ekran boyutu en az 16.1 inç olmadır. RAM Belleği en az 16 GB olmalıdır. Ekran çözünürlüğü en az 1920x1080 olmalıdır. (144...
  2. B

cooler master ml360 mirror BULAMIYORUM

AĞALAR BANA BUNDAN ACİL LAZIM AMA HİÇ BİR YERDE YOK YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ
  3. B

CPU soğutucu başlık değişir mi ?

Agalar merhaba, Şimdi THREADRİPPER PRO 5995WX işlemcim var 120 çekirdek olduğu için mal dikdörtgen ama bütün likit cpu soğutucuları kare o ucu değiştrebiliyor muyuz ? Diktörgen olması gerekiyor
  4. B

sWRX8 CPU FAN LAZIM işlemci THREADRİPPER PRO 5995WX

Ağalar sWRX8 CPU FAN lazım işlemci AMD RYZEN THREADRİPPER PRO 5995WX tam olarak kapatmıyor
  5. B

THREADRİPPER PRO 5995WX İŞLEMCİ İÇİN SIVI SOĞUTUCU LAZIM

AMD RYZEN THREADRİPPER PRO 5995WX MODELİ İÇİN SOĞUTUCU LAZIM AGALAR HELP ME!!!
  6. B

CİNTİQ PRO 24/32 WOCAM FLEX KOL

Ağalar bana bu tabletden lazım ya da muadili lazım 76 cm'ye kadar aralık; Uyumluluk Wacom Cintiq pro 24, Wacom Cintiq Pro 3 Tip - Grafik Tablet Standı; Cihaz Tipi - Profesyonel
  7. B

IP68 Özellikli bir telefon arıyorum

Ağalar IP68 suya dayanıklı toza dayanıklı bir telefon olacak bilen gören eden var mı ?
  8. B

çeviri yapmak için eyi bir program

Agalar iş için rusça ve ingilizce mailler atmam gerekiyor önemli konular oluyor nerden doğru düzgün çeviri yaparım ruslar bana gülüyor
  9. B

CANON FOTOĞRAF MAKİNASI VE DONANIMLARI

Agalar Canondan bir sürü makina ve donanımlarını alıcam bildiğiniz distiribütör var mı ? aradıklarımı sitelerde bulamıyorum
  10. B

Pano2VR 6 Grafik tasarım

( Pano2VR 6 ) Ağalar bana bu program lazım windows 10 pro için fakat hiç bir yerden bulamıyorum bu program olmasa da eş değeri bi program da olur ya da bir üstü de olur varmıdır bilen
  11. B

Çözüldü✓ Bu özellikler de Anakart bulamıyorum (yardım edin lütfen)

Anakart islemci Soket Tipi: 1700 Max Ram Destegi: 192 GB Ram Tipi: DDR5 Ram slot sayisi X4 Ram Frekans Hizi: 7600 MHz Anakart Boyut: Micro ATX USB 3.2 x 6, USB 3.2 C Tipi x 2 USB 2.0 x 8 2 x PCI Express 4.0 x16 2 x M.2 6 x SATA 6Gb/s HDMI x 1, DisplayPort x 1 Bu özelliklerin üstü olur en az bu...
Top Bottom