Arama sonuçları: *

• Users: teoxus
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. teoxus

Yardım 2. el iphone 11 alınır mı?

Bi arkadaştan Iphone 11 almayı düşünüyorum. 2. el 12 bin TL diyor. Bendeki redmi note 10 pro ile takas edip üstüne 5 bin TL istiyor. Garantisi yeni bitmiş sizce almalımıyım? İphone istiyorum bu arada redmi den falan çok çektim. Çok iyi bir telefon istemiyorum 11 beni ne kadar götürür?
  2. teoxus

Öneri 6000 TL Video edit için monitör önerisi

27 inç 165hz video fotoğraf tasarım düzenleme için. Renkleri en iyi şekilde gösteren bir monitör istiyorum.
  3. teoxus

Öneri Pc kasa önerisi 3000tl bütçe

Pc özelliklerim: Anakart : Msi A320M-A Pro Max İşlemci : R5 5500 Gpu : Rtx 3050 Psu : Fsp 550w 80+ Ssd : James Donkey 480gb SATA 3000 TL bütçe ile ışıklı kasa arıyorum. Şuanki kasam kalitesiz markasız midi tower bir kasa.
  4. teoxus

Yardım Anakart Alacağım Yardım Lazım

Pc özelliklerim: Anakart : Msi A320M-A Pro Max İşlemci : R5 5500 Gpu : Rtx 3050 Psu : Fsp 550w 80+ Ssd : James Donkey 480gb SATA Arkadaşlar uyumluluk sorunu olmasın diye tüm bileşenleri yazdım. Güçlü bir anakart istiyorum çünkü M.2 ssd alcam ve pc yi geliştircem. Yardım ederseniz sevnirim...
  5. teoxus

Öneri 1 Tb SSD Önerisi Lütfen

Anakart: A320M-A Pro Max. CPU: R5 5500. PSU: 550W. 16 GB RAM 1 Tb ssd lazım max 2k yardım eder misiniz
  6. teoxus

Yardım Kasa fanından aşırı ses çıkıyor.

Videoda gösterdiğim gibi çok ses çıkıyor fanın birinden bu neden olabilir lüfen yardım edin. https://streamable.com/g7i4gp
  7. teoxus

Yardım 3. monitör için yer yok 2 ekran kartı taksam olur mu?

Şuan 2 mm monitör takılı 3. takmak istiyorum ama hdmi 2 tane var başka yok dönüştürücü alamıyorum. Ekran kartık rtx 3050 ikinci kart gtx 1050ti ikinci ekran kartına taksam 3. monitörü sıkıntı olur mu?
  8. teoxus

Yardım 3 Tane monitör taktım ama son taktığıma görüntü gelmiyor

3 tane monitör tatkım hocam ikisine görüntü geliyor ama hangisini en son takarsam ona görüntü gelmiyor. Ve bağlı gözüküyor bilgisayarda
  9. teoxus

Öneri 1 Tb SSD Önerisi Lazım

Bütcem 1500 TL falan max 1800 çıkabilirim 1 tb ssd lazım önerisi olan varmı. James Donkey in 480gb ssd si var şuan yanına 1tb ssd lazım. uyumluluk sorunu falan olurmu acaba pc özelliklerini yazdım. Anakart: A320M-A Pro Max Psu: Fsp H3-550W R5 5500 Rtx 3050
  10. teoxus

Yardım Ekran Kartı Fanı Cızırtı Çıkarıyor

https://voca.ro/1fZQ7tD7SQjM burda fanı 85 e getiriyorum sonra kapatıyorum farkı duyarsınız bu neden oluyordur? Oyun oynarkende böyle oluyor
  11. teoxus

Yardım GPU Sıcaklığı Düşürmek için Underwolt Yapılabilirmi?

malesef rtx 3050 eagle modeli var ve 85 dereceye fslan geliyor bazı oyunlarda bunu düşürmek için overlock yaptığımız gibi bunu düşürebilirmiyiz? ve nasıl düşürürüz?
  12. teoxus

Yardım Dying Light 2 Saçma Takılma Sorunu

Dying Light 2 de mouse u hareken ettirdiğmde sürekli drop oluyor oyunu oynatmıyor sabit dururken sıkıntı yok koşmaya başlayınca ve mouse u hareket ettirince takılıyor RTX 3050 R5 5500 16Gb Ram Oyun SSD dolu olduğu için hdd de (Hdd yi eski pc kasamdan almıştım)
  13. teoxus

Yardım Yüzde 100 Kullanımda 90 Derece CPU Sıcaklığı Normal mi?

The lust of us indirdim ilk defa şuan işlemcinin hepsini kullanıyor ve daha oyuna girmedim gölgelendiriciler oluşturuluyor 90 derecede sabit çalışıuor şuan yarım saat sürcek gibi sıkıntı olurmu
  14. teoxus

Yardım Ekran kartımı iade etmek istiyorum yardım edermisiniz?

Gigabyte eagle Rtx 3050 aşırı ısındığı için iade edeceğim ama nasıl yapacağımı bilmiyorum hepsiburada dan almıştım satıcı da hepsiburada yardım edermisiniz?
  15. teoxus

Yardım Elimdeki Soğutucuyla Ekran Kartını Soğutabilirmiyim

hava çok sıcak olduğu içn ekran kartın da malum ısınıyor kasa açık durcak elimdeki soğutucu ile ekran kartımı soğutsam sıkıntı olurmu
  16. teoxus

Yardım Rdr2 Resimdeki Hatayı Veriyor

Normalde Gtx 1050 ti ile sorun olmuyordu Rtx 3050 ye geçtim başladı ne yapmalıyım
  17. teoxus

Yardım Gigabyte RTX 3050 Fazla Isınıyor

Yeni psu aldım ve gigabyte RTX 3050 aldım ama rdr2 oyununda 85 86 derecelere geliyor bu normal mi? Şimdi de rdr ye girmeye çalışırken şu hatayı veriyor. (Oyun Orjinal)
  18. teoxus

Yardım Psu Değişmek İçin Yardım Lütfen

Psu değiştiriyorum şuanda ilk 24 lük pini çıkarıcam çıkaramıyorum yardom edermisiniz
  19. teoxus

Yardım Alacağım Psu Kasama Uyarmı?

Kasamdaki güç tuşlarına giden kablolar PSU dan mı geliyor? Fsp H3 550 Alacağım ama bu kabloyu bilmiyorum uyar mı acaba?
  20. teoxus

Yardım Ekran Kartını Çıkaramıyorum

ekran kartım çıkmıyor soket yerini açmaya çalışıyorum tık sesi falanda yok ne yapıcam?
Top Bottom