Arama sonuçları: *

1. Y

Acer Laptop almaya değer mi?

Tamamdır,teşekkür ederim cevabınız için.
  2. Y

Acer Laptop almaya değer mi?

Merhabalar,Trendyolda böyle bir laptop buldum ben daha çok ders çalışmak için ve günlük kullanım yani dizi film vs için kullanmayı düşünüyorum ancak oynamak istediğim 3 tane oyun var Cs go,ets 2 ve pes 2013 bu oyunları kasmadan akıcı bi şekilde bu laptop ile oynayabilir miyim acaba?cevap veren...
  3. Y

Xbox Series S FİFA 23 Sprint Sorunu

Oyunu silip tekrar yükledim değişen bir şey olmadı.Oyunla ilgili bir ayarı mı değiştirmem lazım acaba bie türlü çözemedim oyuncular topa doğru gitmiyor koşarken bir anda duruyor,benim bilmedğim bir ayarı mı değşltirmem lazım çözimünü bilen varsa lütfen yardım edin.
  4. Y

Evet eklenmiş tekrar girip denedim fakat yine aynı sorun devam etti sanırım silip yüklemeyi deneyeceğim.Önerileriniz ve yardımlarınız için teşekkürler.
  5. Y

Antrenör kapalı biçimde oynuyorum.Acaba Deneme sürümü olduğundan kaynaklı bir sorun olabilir mi sizce? Bugün Oyun Gamepasse eklenecekti henüz gelmedi ama geldiğinde deneme sürümünü silip gamepassten tekrar yüklemem sorunu çözebilir mi acaba?
  6. Y

Denedim fakat başka tuş ile de aynı sorun devam etti.Oyuncular koşarken tuşa bastığım halde bir anda durup koşmayı bırakıyorlar.
  7. Y

Henüz 4-5 Gün önce yeni bir Xbox Series S Edindim ve 10 saatlik ea play ile fifa 23 deneme sürümünü oynamak istedim.Konsolumda ya da gamepadim de hiç bir problem yok aynı şekilde oyunda da bir problem yok kasma vs gibi fakat oyunda sprint tuşuna bastığımda oyuncular bir yerde duruyor ve koşmuyor...
Top Bottom