Arama sonuçları: *

1. B

Laptop seçmem lazım sizce hangisi ve farklı bir ekran kartı seçmeli miyim?

bende aynı görüşteyim sanırım dell de 250 nit 300 nit laptop bulamadım ama idare edilebilir bi değer 250 nit ondan sormak istedim sanırım senin tercihinde asus
  2. B

Laptop seçmem lazım sizce hangisi ve farklı bir ekran kartı seçmeli miyim?

Arkadaşıma bilgisayar seçicez tahminimce 40 50k arası bütçesi var. Genel olarak baktığımızda rtx 4070 mi 4060 mı seçelim çözemedik bu fiyat aralığında 4070 li seçenekler watt değerlerinden veya başka yerlerden kısılmış oluyor ve bu bütçe aralığında çeşit az. 4060 ise full + full olduğunu...
  3. B

Laptop Ram Uyumluluğu

hocam son bir sorum olacak marka farkı felan problem yaratır mı ona göre 500 tl için ilerde tekrar değiştirmek zorunda kalmayayım her şey için teşekkürler
  4. B

Laptop Ram Uyumluluğu

https://www.hepsiburada.com/samsung-16-gb-ddr5-4800mhz-cl40-sodimm-m425r2ga3bb0-cqkol-notebook-ram-pm-HBC00004HM186 hocam elimde bu ramin birebir kodu ile aynı 8gb versiyonu takılı emin misin bundan mı takayım düz birebir aynı model 8 mi takayım sence
  5. B

Laptop Ram Uyumluluğu

o zaman aynı modelden 8gb tercih ediyorum ilerde başka zaman direk çift kanal 16 ile değiştiririm teşekkür ederim
  6. B

Laptop Ram Uyumluluğu

malesef şuan o kadar bütçem olmadığı için arada kaldım zaten
  7. B

Laptop Ram Uyumluluğu

Merhaba HP Victus 16 8gb ram i5 12500h rtx 3050 li bir laptopum var. Ram yükseltmesi yapmak istiyorum 1 kanal boş yer var. Şuanda takılı olan ram 8gb ddr5 4800mhz cl40 bir ram performansından memnun değilim sürekli fullde çalışıyor 1 adet 8 veya 16 ram eklemek istiyorum. yine cl40 4800 mhz ddr5...
  8. B

Yardım Microsoft Visual C++ Runtime Library Hatası

hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakma ama çözebildin mi şuan aynı sorunu alıyorum o gerekli bütün programları indirdim ama çözülmedi benim.
  9. B

The Last Of Us 1 hatası

Anladım teşekkür ederim. Zaten ben kendim korsan indirmiyorum bu problem küçük yaştaki bir arkadaşım indirmiş. Yardımcı olmaya çalıştım olmadı ama. Neyse artık kendisi parasını biriktirince alıp orjinal indirsin.
  10. B

The Last Of Us 1 hatası

Oyunindirclub
  11. B

The Last Of Us 1 hatası

bilgisayar baya güçlü hocam rtx 3060 8gb kasalı
  12. B

The Last Of Us 1 hatası

Bir tanıdığımın bilgisayarına last of us indirdik. Bilgisayarını yeni almış ama hiçbir güncelleme driver felan yüklememiş indirdiğimiz de oyun bu hatayı verdi. Kendimde uzaktan yardım etmeye çalıştığım için bir yerde tıkandım. Ekranda yazan dll dosyalarını indirip system 32 ve syswow64 e...
  13. B

Çözüldü✓ 2 Laptop arasında kaldım

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0BH4ZY4SH/ref=ewc_pr_img_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1...
  14. B

Çözüldü✓ Laptop SSD slot sayısı

anladım büyük ihtimal şuan takılı olan ssd nin aynısından eklerim. 2. slot ana ssdimdeki windows recovery felanda etkilemez sanırım çok teşekkür ederim. 2. slot olup olmadığını nerden öğrenebiliyoruz önceden bildiğin bir şey miydi yoksa açıp bi yerden bakabildin mi
  15. B

Çözüldü✓ Laptop SSD slot sayısı

Arkadaşlar yeni bir laptop aldım ram ve ssd eklemek istiyorum. Size birkaç sorum olacaktı. 1. si bilgisayarımda kaç adet ssd slotu olduğunu nasıl öğrenebilirim ssd ler birbirine uyumlu olmak zorunda mı bunu detaylı ve kısaca anlatabilirseniz yeterli. 2. si laptopumda sanırım kalıcı windows var...
  16. B

Çözüldü✓ Laptop teknik sorun iadesi

Bilgilendirmen için çok teşekkür ederim napalım bilgisayara alışıcaz artık detaylara daha az takılırım.
  17. B

Ya ekran sallanması ve tek elle açılmaması sadece - teknik bir sorun arz etmiyor benim derdim çok ısınıyor klavyesi yazı yazarken ateşe dokunuyormuşum gibi ölü piksel üstünden iade ederim diye düşünmüştüm. Mediamarkt mağazasından aldım oraya götürsem başka marka laptop ile fiyat farkı olsun...
  18. B

Arkadaşlar konuyu umarım doğru yerde açmışımdır. Eğer yanlışsa kusuruma bakmayın forumu yeni kullanmaya başladım. Ben bir kaç gün önce hp victus 16 aldım bilgisayar hiç içime sinmedi küçük detayları beni soğuttu. Ekran sallanması, tek elle açılmaması, Herhangi bir şey çalıştırdığımda klavyenin...
  19. B

Çözüldü✓ HP Victus kasma sorunu

çok çok teşekkür ederim daha önce harici ekran kartım olmamıştı detaylı ayarlarına dediğiniz yerlerden yaptım batmanda fpsim maximum grafiklerde 100 130 civarlarına çıktı sorunum çözüldü.
  20. B

Çözüldü✓ HP Victus 16 Fan giriş çıkışlarımı nasıl anlayacağım?

teşekkür ederim açıyordum zaten onuda bazı ayarları yapmamışım ısınma sorunu için değildi ama fps konusunda çok çok yüksek bi artış oldu
Top Bottom