Arama sonuçları: *

1. crucioxd

Bilgisayarımın şifresi doğru ama yanlış diyor.

Windows 10 şifremi giriyorum yanlış diyor hiç bir türlü açılmıyor sistem dosyalarının oldugu klasör tamamen dolmuş muhtemelen ondan kaynaklı ama bilgisayara giriş yapmadan yer açabileceğim bir yol var mı sıfırlamayıda denedim ama yeteri kadar yer yok diyip yapmadı napabilirim.
  2. crucioxd

Windows şifrem doğru ama girmiyor

Maalesef olmuyor oraya girmek için de şifre istiyor
  3. crucioxd

Denedim onuda
  4. crucioxd

Herşeyden eminim şifre felan doğru
  5. crucioxd

Dün yükleme yaparken dışarı çıkmıstım geldiğimde bilgisayar sorunsuz çalsııyordu sonra yeniden başlattım ve şifremi doğru gitmeme rağmen bilgisayara girmiyordu forumda bir kişi disktrki yer doldugundan bilgisayar kendi şifresini unuttu demişti disktede çok yer yoktu ve dediği olabilir fakat...
  6. crucioxd

Bilgisayar şifrem doğru ama kabul etmiyor

Baya bi yeniden başlattım da o yer gelmedi hiç ama dediğin şey olabilir 1712240616 Deniyorum da yok gelmiyor
  7. crucioxd

c diskinde 10 gb felan d diskindede 30 40 gb
  8. crucioxd

Hayır yer var 1712239475 Bu tarz videoların hepsini denedim cmd yerine geçmek için maalesef şifre istiyor
  9. crucioxd

Kırılabilir mi 1712238842 Evet var ama nasıl yapıcam anlatabilir misin
  10. crucioxd

Beyler dün dışardan geldim bilgisayarım açıktı sonra yeniden başlattım şifremi girmeye çalıstım doğru girmeme rağmen yanlıs demeye başladı hala düzelmedi çözümünü bilen var mı tüm dosyalarımı silerek format atmak istemiyorum önemli şeyler var.
  11. crucioxd

RDR 2 nerden ücretsiz indirebilirim ?

İndiremezsin.
  12. crucioxd

Yardım Razer BlackShark v2X yazılım.

V2x i aldım ama bi tane 7.1 etkinleştirmek için yazlımı var ona girerken kod istiyor bana normalde o kodun yazılı oldugu kagıt geldi ama kod kazınıp çıkması lazımda koda dair bişey yok 1 2 qr kod var onlarada baktım bir şey yoktu. 1685047966 o kod bende çıkmadı.
  13. crucioxd

Yardım Razer BlackShark v2X yazılım.

1 hafta önce İtopya'dan Razer BlackShark v2X USB modelini aldım içinden kendi yazılımı için olan aktivasyon kodu çıkmadı ne yapla mıyım?
  14. crucioxd

Öneri KABLOSUZ MOUSE ÖNERİSİ LÜTFEN

steelseries rival 3 e bakabilrisiniz.
  15. crucioxd

Çözüldü✓ Gamepad önerir misiniz?

200 tl daha arttırıp itopyadan xbox 9. nesil almanı öneririm 1700 tl itopyada.
  16. crucioxd

Death Stranding Ka FPS?

rahat 60 fps oynanır
  17. crucioxd

Yardım OYUN VRAM PROBLEMİ !

Arkada çalışan uygulamaları kapat.
  18. crucioxd

Öneri Razer Blackshark V2 X Alınır Mı ?

İtopyada razer blackshark v2x 1100 tl almayı düşünüyorum alıyım mı? Bu fiyat bandında başka önerdiğiniz kulaklıklar var mıdır ?
  19. crucioxd

Yardım Arkadaşlar 200 TL civarında hangi oyunlar alınabilir

crucioxd#0001 ekle dc.
  20. crucioxd

1000 Tl 1400 TL Bandında Kulaklık Tavsiyesi

bende onu düşünüyordum yinede araştırıyorum başka bulamassam onu alıcam. 1684185223 en uyguna güvenilir nerden bulabilirim link var mı?
Top Bottom