Arama sonuçları: *

1. S

Sapphire Rx 6700xt ne kadar ısınır ?

Kasa Xigmatek venom ekran kartı powercolor Rx 6700xt hellhound
  2. S

Sapphire Rx 6700xt ne kadar ısınır ?

2 gündür kullanıyorum world of tanks 2k ultra ayarlarda 57 dereceyi geçmedi fakat kasanın hava akışı işe ile değişkenlik gösterebilir
  3. S

Ramim kaç mhz de çalışıyor?

Gördüğüm yanlış değilse 2666mhz
  4. S

BU FİYATA RTX 2070 ALINIR MI?

Stok konusu hakkında 2022 sonuna kadar sıkıntı yaşanacağı söyleniyor bence de al gitsin
  5. S

hangı mouse pad daha iydir

https://www.hepsiburada.com/dalong-mouse-pad-desenli-90-x-40-cm-pm-HB00000VEL64 Ben bunu kullanıyorum tavsiye ederim kayganlığı gayet güzel
  6. S

İncehesap hazır sistem

Bildiğim kadarıyla işletim sistemi kurmuyor kasanın içine anakart işlemciyi takıp test ediyor ama aldığın bütün parçaların kutularını gönderiyor
  7. S

Yurt Dışından GTX 1660 Super Alacağım Ne Kadar Vergi Öderim?

o site pek güvenilir değil alışveriş yapmanızı tavsiye etmem vergi konusuna gelince pek bir bilgim yok
  8. S

Bilgisayar boşta olmasına rağmen 62 derece

sıvı soğutmanın pompa motoru bozulmuş olabilir yada virüs te olabilir zamanın varsa format at sorun devam ederse elimizden geldiğince yardımcı oluruz
  9. S

daha önce böyle problem varmıydı yoksa yeni mi başladı
  10. S

R5 2600 İçin Maksimum Ekran Kartı?

2070 kullananları gördüm hiç sorun yaşamamışlar
  11. S

sıvı soğutma kasanın ön tarafında ise fanlar yetmiyor olabilir bende aynı sorun vardı ilave 2 fan takıp sorunu çözmüştüm
  12. S

3500TL Toplama PC

incelemelerden anladığım kadarı ile rx 580 rx 5500xt den daha iyi performans veriyor bence karşılaştırma videolarını izle ona göre karar ver
  13. S

Rx580 vs 1050ti hangisi

kesinlikle rx 580 tavsiye ederim bende rx 580 kullanıyorum daha önce 1050 ti vardı
  14. S

Ekran kartım çok ısınıyor

fanların yönlerine dikkar et takabiliyorsan ekstra fan tak hava giriş çıkışları açık olursa daha sağlıklı olur
  15. S

gamepower markası güvenilir mi?

Bence rampage den daha kaliteli ürünleri var
Top Bottom