Arama sonuçları: *

1. O

Asus bios güncelleme sorunu.

Arkadaşlar merhaba. Yeni bilgisayar topladım ve windows kurduktan sonra ilk iş olarak bios güncellemek istedim. Usb ile güncelleme yapıyorum fakat ez flash utility kısmında güncellemeyi başlatır başlatmaz daha hiç ilerleme olmadan direk pc reset atıyor ve siyah ekranda kalıyor. 2 farklı flashla...
  2. O

2 işlemci arasında kaldım sizce hangisi?

Ekran kartını henüz almadım ama 4070 veya 4070 Ti alıcam.
  3. O

Mevcut kasamdaki 240 mm sıvı soğutucuyu kullanıcam yeni kasada da. Cooler Master Master Liquid ML240 V2 model.
  4. O

Merhaba arkadaşlar yeni sistem toplamaya karar verdim ve ilk önce anakart ve işlemciden başladım. Parça parça alıcam sistemi bir anda hepsini alabilecek durumum yok. Anakart olarak ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI modelini aldım ama işlemcide 2 model arasında kaldım. Ryzen 5 7600x ( 5900 TL)...
  5. O

Böyle bir PC topladım bakar mısınız?

Sadece oyun oynamak ve video yayın vs izlemek için kullanıyorum pcyi. DDR5 dizmek mantıklı mı şuan bir artısı olur mu?
  6. O

Hocam bu pcde ekran kartı ve işlemciye yüklenmişler diğer parçaları baya kısmışlar bence. Anakart ve psu özellikle düşük kalmış baya. Bir de DDR4 ve DDR5 parçalar var sistemde birbiriyle uyumlu mu bilmiyorum tabi hazır sistem olarak satıyorsalar uyumludur heralde :)
  7. O

Arkadaşlar resimde eklediğim bilgisayara bakabilir misiniz? Parçaların birbiriyle uyumu vs. çok fazla bilgim yok. Hangi parça yerine ne alınabilir bilgi veren olursa çok sevinirim.
  8. O

Sistem Güncellemek İçin Tavsiye

Sağ olun teşekkürler cevaplar için.
  9. O

Sistem 2 2.5 senelik garanti yok diye biliyorum.
  10. O

Hocam bende ryzen 5 2600x vs güncel olmayan bir sistem var. Bu yazdığım sistemi alıp kendi ekran kartımla kullanmayı düşünüyorum. Yani ekran kartı hariç şekilde yazdığım sistemi kaça almalıyım? 1684272480 Kfg ne oluyor hocam?
  11. O

Merhaba arkadaşlar, mevcut sistemimi yenilemek istiyorum ve arkadaşımda aşağıda özellikleri yazılı kasa var. Bu sistemi sizce kaç paraya kadar almalıyım bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :) Anakart : Asus Rog Strix x570-e Gaming AM4 DDR4 ATX İşlemci : AMD...
Top Bottom