Arama sonuçları: *

• Users: Oğuzhan k
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. O

Asus bios güncelleme sorunu.

Arkadaşlar merhaba. Yeni bilgisayar topladım ve windows kurduktan sonra ilk iş olarak bios güncellemek istedim. Usb ile güncelleme yapıyorum fakat ez flash utility kısmında güncellemeyi başlatır başlatmaz daha hiç ilerleme olmadan direk pc reset atıyor ve siyah ekranda kalıyor. 2 farklı flashla...
  2. O

2 işlemci arasında kaldım sizce hangisi?

Merhaba arkadaşlar yeni sistem toplamaya karar verdim ve ilk önce anakart ve işlemciden başladım. Parça parça alıcam sistemi bir anda hepsini alabilecek durumum yok. Anakart olarak ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI modelini aldım ama işlemcide 2 model arasında kaldım. Ryzen 5 7600x ( 5900 TL)...
  3. O

Böyle bir PC topladım bakar mısınız?

Arkadaşlar resimde eklediğim bilgisayara bakabilir misiniz? Parçaların birbiriyle uyumu vs. çok fazla bilgim yok. Hangi parça yerine ne alınabilir bilgi veren olursa çok sevinirim.
  4. O

Sistem Güncellemek İçin Tavsiye

Merhaba arkadaşlar, mevcut sistemimi yenilemek istiyorum ve arkadaşımda aşağıda özellikleri yazılı kasa var. Bu sistemi sizce kaç paraya kadar almalıyım bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim :) Anakart : Asus Rog Strix x570-e Gaming AM4 DDR4 ATX İşlemci : AMD...
Top Bottom