Arama sonuçları: *

1. Abdullah Eren

Üniversite için pc önerisi

bütçem kısıtlı 26k bütçem var 1. tercihim Matebook D16 eğer bunu alırsam lossless scaling ile oyunları oynarım fps ler ne kadar olucak ya da oynatıcak mı hiçbir bilgim yok 2. tercih Acer nitro 5 3050 ekran kartlı olan 3. tercih hp victus 15 3050 ekran kartlı olan benim için şarj önemli...
  2. Abdullah Eren

Matebook d16 alınır mı

Bu sene üniversiteye gidicem ve bölümüm işletme yönetimi bilgisayarı ne kadar fazla kullanmam gerekir bilmiyorum bilgisayarın şarjı ve performansı önemli benim için çok fazla oyunda oynayan bir insan değilim arada bi fortnite oynarım eğer matebook alırsam o problemi lossless scaling ile...
  3. Abdullah Eren

10 20k arası laptop önerisi

https://www.hepsiburada.com/huawei-matebook-d16-2024-intel-core-i5-12450h-8gb-512gb-ssd-freedos-16-ips-tasinabilir-bilgisayar-pm-r benim baktığım laptop bu sene sonuna kadar idare ettirsin yeterli sonrasında daha güzel bişey almayı düşünüyorum fiyatı yakın daha iyi bilgisayarlar var mı (sessiz...
  4. Abdullah Eren

Bilgisayarımı satıcam ortalama ne kadar eder ?

ramlar internette 15 k bandında satılıyor nedeni nedir ?
  5. Abdullah Eren

sdd var Kingston 500gb A2000 m2 ssd
  6. Abdullah Eren

İşlemci : AMD ryzen 5 3600 3.6GHz 35MB Anakart: Asus Tuf B450M-Plus gaming 4400MHz DDR4 Ekran kartı: Gigabyte gtx 1660 super gaming oc 6gb 3x fan SSD: Kingston 500gb A2000 m2 ssd ram: Gskill 16 (2x8) trident Z rgb 3600MHz CL16 kasa: POWERBOOST x-58 RGB 650W 80+ TG mesh panel usb 3.0 hdd...
  7. Abdullah Eren

Üniversiteye gidicem laptop önerisi

üniversiteye bu sene gidiceğim için laptop almayı düşünüyorum hikayeli tabanlı oyunlar oynuyorum onun için 20-30k ya alabiliceğim güzel bir Laptop var mı
  8. Abdullah Eren

3000-4500 TL arası mönitör

bir sürü forumdan bir sürü monitör önerisi gördüm baktım fakat sürekli arada kalıyorum baktığım monitörler Gamepower Bull T10 (videodan izledim başta güzel geldi 90 derece dönmüyor ürün kalitesi kötü gibi şeyler yazıyorlar forumlara baktığımda bu monitör yerine Asus VP249QGR öneriyorlar )...
  9. Abdullah Eren

iphone 15 128 + icloud

merhaba iphone 15 almayı düşünüyorum iphone 15 128 51k iphone 15 256 gb 56k iphone 15 128gb alıp +icloud + 40 tl olandan mı almam daha iyi olur yoksa paranın üstüne 5 k daha koyup 256 gb mı almak daha iyi olur
  10. Abdullah Eren

bonus trink kullanılabilir limit

halletim hocam sağolun
  11. Abdullah Eren

şey yapsam mesela 20 bin tl tlik bir ürün var 6 ay taksit veriyor o ürüne hepsiburada 3.5k ya denk geliyor her ay hesaptan 3.5k kesip gününde ödendiğinde faiz ödemek zorunda kalmam değil mi
  12. Abdullah Eren

iphone 15 alıcam elimde parası var taksit şeklinde ödemek için o parayı çekmeyi düşünmüştüm
  13. Abdullah Eren

garanti bankasından bonus trinke başvurmuştum ve hesabımda belli tutarda kullanılabilir limiti var o parayı harcadığımda ya da çektiğimde faizli bir şekilde geri mi öderim yoksa gününde ödediğimde faizsiz mi öderim parayı bilginiz varsa yardımcı olur musunuz
  14. Abdullah Eren

iphone 15 cam önerisi

anladım teşekkürler öneri için
  15. Abdullah Eren

iphone 15 cam önerisi

blueo markası nasıl genelde bi kaç youtuber videosunu çekmişti ama biraz fazla pahalı 1300 tl 1713026942 istanbul
  16. Abdullah Eren

iphone 15 cam önerisi

iphone 15 için kaliteli şeyler bakıyorum fakat ön cam için sürekli kamera kısmı delik bişey bulamıyorum (delik olmazsa kameranın kalitesi düşer diye bir korkum var ) kılıf önerisine de açığım siyah renk tercihimdir
  17. Abdullah Eren

İphone 14 mü 15 mi almalıyım

iphone 15 ten daha iyi bir samsung telefon var mı peki
  18. Abdullah Eren

İphone 14 mü 15 mi almalıyım

İphone 15 ile 14 arasında çok kaldım aralarında batarya ve görünüm olarak farklar var ama emin olamıyorum telefonların arasında 7 bin tl fark var çok fazla değil ama sizce iphone 14 mü almalıyım 15 mi (başka telefon önerisine açığım) Şuan kullandığım telefon : Realme c11 (iphone a geçersem çağ...
  19. Abdullah Eren

hepsiburada limit alışveriş?

peki hocam faizsiz satan bir yer var mı bilginiz var mıdır
  20. Abdullah Eren

hepsiburada limit alışveriş?

hepsiburada üzerinden iphone 15 256gb telefonu satın alıcam fakat taksit seçenekleri göremedim hepsiburada limitte almadım iphone 15 i almak için ne kadar limit verir ve faizle mi verir bir bilgisi olan varsa yazabilir mi
Top Bottom