Arama sonuçları: *

1. wizarDürüm

Multivitamin alınmaya değermi

Aktif spor yapan arkadaşlarım dediklerinizi birlikte kullanıyor vitaminleri supplementleri falan sıkıntı olacağını sanmıyorum sporda hocan varsa ona da sorabilirsin
  2. wizarDürüm

Vestel 43Q9500TE 43" 13.997 TL Alınır mı?

43 inç televizyon arıyorum çok fazla benzer seçenek var şuan gözüme Vestel'in 43Q9500TE modeli çarptı hiçbir yerde yorumunu göremedim sadece Teknosa da satılıyor 13.997 TL fiyatı var geçen hafta öneri üzerine Samsung 43CU8000 almayı planlıyordum ancak taksit seçeneği olmadığı için ertelemek...
  3. wizarDürüm

BEİN CONNECT Kaç Ekran Kullanılıyor?

İyi günler öncelikle aranızda aktif kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim bizim tv akıllı değil uydudan maç izlemek istiyoruz ancak bazı durumlarda ben farklı yerde olunca laptop üzerinden de maçı izlemek istiyorum aşağıda sadece 1 ekranda izlenilebilir diyor bazıları hem uydudan hem farklı...
  4. wizarDürüm

Turknet Gigabit İnternet Var Ancak Kablo ile max 100 Mbps alıyorum

aynen bende ürünleri genelde amazondan alıyorum öneri için de sağol
  5. wizarDürüm

eyvallah hocam çok yardımcı oldun valla teşekkür ederim
  6. wizarDürüm

8-10m yeterli oluyor 1668616678 cat 6 aldık sözde 1gbps iletiyor diye kolpa çıktı o yüzden sordum... 1668616714 bizde o yollardan geçtik inşallah sana da böyle nasip olur
  7. wizarDürüm

kablodanmış reis evdeki tüm kabloları kullandım olmadı getirdikleri modem kutusunun arasında çıkanı denedim aldım sonucu eyvallah yardımcı olduğun için bu kabloda cat5e falan yazıyor kısa olduğu için kullanamam uzununu nereden bulabilirim
  8. wizarDürüm

en son olanı buldum yükledim yine olmadı
  9. wizarDürüm

ayarlarda değer kısmında da da 1gbps çıkıyor aslında kabloda sıkıntı olduğunu sanmıyorum acaba laptop mu desteklemiyor diyeceğim görece yenide laptop
  10. wizarDürüm

her şeyi çıkarıp taktım yine aynı 100 mbps gözüküyor
  11. wizarDürüm

arkadaşlar bugün turknet kurulumu oldu wifi ile laptop üzerinden test yaptığımda 200+ değerler alırken kablo ile 100 altı değer alıyorum nedeni sürücülerle mi alakalı yoksa modem ile mi yardım ederseniz sevinirim :) (aşağıda fotoğraflarla bilgileri paylaştım)
  12. wizarDürüm

Turknet Abonelik Başvurusunda Hizmet Numarası Kabul Etmemesi?

Adresime gigafiber getirdiler ben de geçmek istiyorum ancak aktif olarak kullandığım millenicom hizmet numarasını yazdığımda kabul etmiyor çünkü numara 7 haneli ve 5 ile başlıyor ve e devlette de hizmet numarası o gözüküyor bunun dışında farklı bir numara mı var?
  13. wizarDürüm

Facebook Reklam Hesabı Dolandırıcılığı

Öğlen telefondan instagramdan farklı hesapları takip edildiğini gördüm hemen şifremi değiştirdim ancak akşam mailime baktığımda facebookta adıma reklam verildiğini gördüm hesabı kapatamıyorum borcunuzu ödeyin diyor bu sorunu nasıl çözücem acaba?(KART BENİM DEĞİL)
  14. wizarDürüm

2000TL ye Günlük Kullanıma Uygun Bluetooth Kulaküstü Kulaklık

Günlük telefonla laptopla ve televizyona bağlayıp kullanıcam, iş yaptığım ortamda makine sesi olduğu için gürültü engelleyiciside olsun istiyorum Razer Opus X beyazı hoşuma gitti tasarım olarakta günlük kullanılabilir gibi duruyor mikrofonu nasıldır kullananınız var mı veya o fiyat bandında...
  15. wizarDürüm

Özel Üniversite Ön Kayıt İşlemi

istatistik
  16. wizarDürüm

Özel Üniversite Ön Kayıt İşlemi

Arkadaşlar benim tercih sonuçlarımda istanbul ticaret üniversitesi çıktı kayıt bilgilerinde ön kayıt yapılması lazım yazıyor şuan sisteme bilgilermigirdiğimde Giriş başarısız diyor acaba ön kayıt sistemi ne zaman açılıyor ve açık mı? ön kayıt yapılmazsa ne olur , bilginiz varsa...
  17. wizarDürüm

ÖSYM Tercih Sistemi Mantığı Nasıl İşliyor?

yok zaten istatistik bölümü her sene sıralamasını düşüren bölüm geçen sene muğla sıtkı koçman ve çanakkale 18 Maer 360K ile kapamış selçuk üniversitesi ise 390K ile kapamış gönlüm çanakkale ve selçuk tan yana ancak açıkta kalmamak için muğla da yazmak istiyorum çanakkale tutmadı diyelim hem...
  18. wizarDürüm

ÖSYM Tercih Sistemi Mantığı Nasıl İşliyor?

Bu sene sınava girdim ve sayısal 360K yaptım istatistik bölümünde tercih yapmak istiyorum şunu öğrenmek istiyorum : diyelim ki X okulu 350 bin sıralama istiyor Y okulu da 370bin ve ikisi de yukarı aşağı oynama yapabilir eğer ben Y okulunu daha fazla istiyorsam tercih listesinde öne yazsam X...
  19. wizarDürüm

Donma ardından siyah ekran

çok garip bende böyle olmuyor hep karşıma google earth ve twitter kullanırken yani webde karşıma çıktı büyük ihtimalle yazılımsal bir problemdir seninki de öyle gözüküyor şu sayfaya bakman iyi olabilir...
Top Bottom