Arama sonuçları: *

1. Z

Minecraft OpenGL Hatası

bu nvd diyo ama rem sel ola biliyor rem kaç gb 1684358624 adım adım anlatıyor bu sıkıntı bende gamelopta vermişti ben opengl indirmiştim güncellenmiştir
  2. Z

Linux server vs Microsoft Server

benim duyduklarım göre lunix daha hızlı daha güvenli
  3. Z

Fan nasıl yavaş çalıştırılır?

bende yapamıyodum senden gördüm oldu 👍
  4. Z

Aliexpressden klavye alınır mı?

Çin'den geliyor cok uzun bir süre gelmesini bekliyorsun ben ne sipariş verdiğini unutmuştum bana deprem zamanında denk geldiği için gümrük sıkıntısı çekmedim kaliteli buluna bilir cok beklersin almadan önce araştır
  5. Z

Google hesabı ekleyememe

bu virüs kaynaklı ola bilir başka bir telefona girmeyi dene olmasa kurtarma telefonu girdiysen hesbına ala bilirsin
  6. Z

Lenovo tabletler neden Android yükseltme güncellemesi almıyor?

evet güncelleme gönderirsen otomatik yapar ama çıkarmak istiyorum root ata bilirsin
  7. Z

android 10 -11 çıkarmalımıyım

sıkıntılar yaşarmıyım çökmeler yasıyorum android 01 da yükseltsemi diye düşünüyorum
  8. Z

masa üstü bilgesayar kaç bin TL?

sence kac bin satabilirim
  9. Z

bu bilgesayar çok bilgim yok ama işlemci kurtarıyor depolama evo plas soğurucu ponpası var ekran kartı o kadar kötü deyil bence 20K 22K gider diye düşünüyorum
  10. Z

Asus Tuf Gaming GT501 KASA 07/21 Asus Rog Strix 750gold 750w 80+ gold modüler GÜÇ KAYNAĞI Intel i9 9900K İŞLEMCİ 12/20 Asus Tuf Lc240 rgb SIVI SOĞUTUCU 07/21 Msi RTX 2070super Gaming X TRIO EKRAN KARTI 01/21 Crucial Ballistix 16(2x8gb) 3600mhz rgb RAM 08/20 Gigabyte Aorus z390 elite...
Top Bottom