Arama sonuçları: *

1. K

EKRAN KARTI ÇÖKTÜ HATASI ALIYORUM VALORANT

Valorant oynarken , ekran kartı çöktü hatası alıyorum. Bu oyun ortası oluyor genellikle youtube de araştırdım dediklerini yaptım ama fayda etmedi varmıdır bilen bu sorunu çözecek arkadaş
  2. K

🔥 DOLAR 20.18 ₺ GÖRDÜ! REKOR KIRDI! 🔥

pc alcam yerınde dur 10 20 gün şoyle
  3. K

bu pc yı almak ıstıyorum sızce nasıl

seçımden sonra alıcam ay sonu kalırsa değerlendiririm
  4. K

aynı şeyı sanada yazmak ıstıyorum kral kral ışde max 9 k butcem var babam pek guvenmıyor internetden sipariş etmek gidelim kendimiz alalım dizelim getirelim kafasında o yuzden bende bunlara baktım bunu uygun gordum valorant da 250 fps cıvarı alıyor ılerde de 3 4 k ya ındırımlı 1650 1660 bulursam...
  5. K

Çözüldü✓ Bilgisayarım donuyor ve Power tuşundan kapatmak zorunda kalıyorum

şuan ne durumda pc çalışıyormu
  6. K

valla kral cs2 valorant oynuyacagım ılerde de kendı paramı bırıktırıp monıtor + ekran kartı dahıl etmeyı planlıyorum 1684682059 kral fıyat butçem bu kadar max 9 k ya kadar çıkarabıldım 1684682202 kral ışde max 9 k butcem var babam pek guvenmıyor internetden sipariş etmek gidelim kendimiz...
  7. K

bu sistem ne kadar eder

şuan bu pc ler gunumuzde 17 18 bin cıvarı lakın monıtor felan katmadım ıçınde kulaklıgın kendısı 1000 lıra monıtor de 3500 felan 22 23 24 o cıvar sat 20 altına bırakma pc yı 1684681601 ama şunu eklemedım pc nın omru de gıtmıştır kaç yıl kullandıgına baglı 20 .000 uygun bence 2.el satıcaksın sonuçta
  8. K

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-ryzen-5-5600g-msi-a520m-a-pro-kioxia-480gb-ssd-16gb-ram.html
  9. K

hdmi to vga dönüştürücü önericek varmıdır ?

yuksek ıhtımal 2 .önerdiğinizi alıcam çok teşekkur ederım ıyı akşamlar
  10. K

sistemim kaç para eder?

aynı ana kartı al nedeni farklı düşük ana kart alıcaksın herhalde düşük ana kart da parçaları kaldırmımı bılmem bana gore aynı asus prıme 2 yı al
  11. K

kusuruma bakmayın ozur dılerım bu ses kablosu ışıme yaramaz demi valorant oynuyacagım kulaklık ıle ses almayı planlıyorum bunla ılgısı olmaz deılmı
  12. K

Casper excalibur 200hz 1ms 23.8 inch monitor

beyler benımde kablo lazım onerecegınız hdmi to vga detayları benım açtıgm konuda yazıyor ordan bakıp yazarmısınız
  13. K

Öneri KULLAKLIK TAVSİYE EDERMİSİNİZ

ordakı fıyatları bılmem ama hyperx marka guzel razer de iyi
  14. K

Selamun aleykum krallar ben apu sıstem alacagım hazır sıstem seçimlerden sonra benım monıtor vga gırışlı dönüştürücü arıyorum ama yorumları okudugumda bozulma oluyor dıye yorum yazıyolar bana sağlam ama fazla bı fıyatı aşmıcak şekılde donusturucu önerir misiniz? . bide ses destekleyıcı ne işe...
Top Bottom