Arama sonuçları: *

1. B

FERRARI F430 GT UZAKTAN KUMANDALI ARABA

İyi günler arkadaşlar elimde hiç kullanmadığım en az 10 senelik bir araba var satmayi dusunuyom ama hiçbir yerde fiyat bilgisi bulamadim araba MJX 8208C FERRARI F430 GT UZAKTAN KUMANDALI OYUNCAK ARABA (1:10) olarak geçiyor sanırsam ilgisi olan biri varsa fiyat bilgisi verebilrimi acaba
  2. B

Yardım 5k kulaklık öneri lazım

5k ya kulaklik öneri varmi wirless olup olmaması önemli deil mikrofonu ve ses kalitesi iyi olsun yeterli 5k yida çok olmuycak şekilde aşabilirm rekabetçi oyunlar oynuyom genelde
  3. B

Yardım Nvidia aqq kayıt almama sorunu

Arkadaşlar iyi günler bildiğiniz gibi Nvidia yakın zamanda Nvidia aqq diye bir uygulama çıkardı bende bunu indiridim ve kullanmaya başladım bir süre sonra kayit almak istedim ama şöyle bir sorunla karşılaştım valorant da kayit alcakken bu desteklenen bir oyun gereklidir diyor acaba uygulamamı...
  4. B

Monitor den cız sesi geldi ve erken gitti

Acıl yardım lazım monitor laptopuma hdmı kablosu ile bağliydi ve oyun oynuyordum bı anda monit den cız diye bı ses geldi ve ekran gitti ve acilmiyor neden olmuştur ve tamir gerekirmi
  5. B

Öneri Hangi işlemci valorant da daha iyidir

Genelde fps oyunları oynuyan biriiyim benim için yüksek fps değerleri gerçekten önemli çok duyduğum 2 f/p işlemci var biri R5 5600 diğeri i5 12400f sizce hangisi daha çok fps veriri yada başka bı işlemci öneriniz varmı ( sisitem topluycağım için soruyom ekran kartı yüksek ihtimal 4060 olucak)
  6. B

Rampage Rm-244 Flash alınır mı??

Rampage Rm-244 Flash almayı düşünüyorum 5000TL bütçem var sizce alınır mı? yoksa daha iyi bı öneriniz varmı CS:GO ve Valorant için kullanıcam https://www.hepsiburada.com/rampage-rm-244-flash-24-144hz-1ms-hdmi-display-g-sync-freesync-full-hd-led-monitor-pm-HB00000VBONB
  7. B

Yardım RTX 4060Tİ 16GB versiyonuna hangi işlemciler/anakart gider

Arkadaşlar rtx4060ti 16gb almayı düşünüyorum darboğaz yapmiycak bir işlemci ve ikisinde besliycek bı anakart önerirseniz sevinirim bütçe kisminda ise abartı bişi olmasın PC bütçem 30k(monitor dahil deil)
Top Bottom