Arama sonuçları: *

1. M

Dark VM102 17"-32" Monitör Destekli Yaylı Monitör Kolu

kral 2. monitör düşüncem yok ama 2li alınca sadece 1ini kullanabiliyor muyuz yoksa 1İ havada boşta mı kalıyor
  2. M

asus tuf vg258qm
  3. M

dostlar merhaba bu monitör kolunu almayı düşünüyorum basitçe işimi görür mü indirimde varmış sanırım https://www.teknobiyotik.com/dark-vm102-17-32-monitor-destekli-yayli-monitor-kolu-dk-ac-vm100.html?ref=akakce&v=1.2.9
  4. M

Pulsar Xlite V3es alınır mı?

dostlar merhaba amazon üzerinden bu ürünü almayı düşünüyorum kullanıp bir sorun yaşayan var mı acaba?
  5. M

bilgisayarın aniden donması

hayır özellikle sekmeleri kapatıyorum sadece valorantta oluyor ama genel olarak valorantta 1713350069 hayır özellikle sekmeleri kapatıyorum sadece valorantta oluyor ama genel olarak valorantta
  6. M

bilgisayarın aniden donması

dostlar merhaba pc de uzun süreli valorant oynadığım zaman pc birden donup kalıyor sadece ekran oluyor başka bir işlem yapamıyorum tuştan kapatıyorum mecbur bu olay arada olsada can sıkıcı işlemci r5 5600 ekran kartı rtx3060 işlemcide kule tipi soğutma var ve kasa önü mesh ızgara oyun içi...
  7. M

🔥İndirim Dark İkili Monitör Kolu TR 1599 TL Yurt Dışı 1485 TL

teklisi 1000tl alınır mı sizce sağlam mı
  8. M

ryzen 5 5600 rtx 3060/4060 sistem tavsiyesi

arkadaşlar bu bileşenlerin bulunduğu bir sistem arıyorum butce 20 22k fiyatı uygun indirimde sistem var mı teşekkür ederim
  9. M

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

dostlar sizce gpx v2 5000e alınır mı yoksa 4500e inmesini mi bekliyeyim
  10. M

mat bilgisayar güvenilir mi?

burada niye cezalı olarak gözüküyor :D amazon linkini bıraksaydı keşke
  11. M

bazı kişiler garanti ile ilgili sorun çıkıyor ürünler yurtdışı ürünler vs diye yorum yapmış sahibindeni gördüm gpx v2 için logitech global garantildir yazılmış alsam sorun yaşar mıyım garanti tarafında
  12. M

amazon linki var mı 1710201402 gpx v2 4 bin TL ama kart geçmiyoruş ordan bir kuşkulandım güvenilirse gidip almak isterim
  13. M

dostlar firma güvenilir mi bu adam niye cezalı olarak gözüküyor
  14. M

Oyunlarda takılma yaşıyorum

merhaba dostlar sistemim r5 5600 rtx 3060 valorantta oralama 200 300 fps alıyorum (çatışma esnasında) ama bazen oyunda anlık droplar yırtılmalar yaşıyorum termal macun yenileyeli 3 ay felan oldu bir de ram kullanımım 5 gb iken %65 kullanımda gözüküyor 16 gb ramım var nedeni nedir
  15. M

30k bütçe toplama pc

dostlar işlemcisi amd erkran kartı nvdia olan bir sistem istiyorum uygun gördüğünüz fp bir sistem var mı yoksa beklemek mi gerekli teşekkürler
  16. M

Vergi indirimi ile ilgili

dostlar merhaba amazondan 9499tl ye aldığım a34 ile fatura yenilenince başvuru yaptım fakat ayın 27sinde Girilen parametreler ile E-Arşiv Fatura bulunamamıştır başvurumda böyle bir ibare yazıyor ama durum kısmında Faturanızın GIB kayıtları kontrol ediliyor. yazıyor başvurum red mi edildi...
  17. M

Razer Hammerhead HyperSpeed alınır mı

Dostlar merhaba bu kulaklığı almak istiyorum fakat gündelik kullanım için uygun mu ps için mi kullanılıyor sadece bilgisi olan var mı? https://www.akakce.com/bluetooth-kulaklik/en-ucuz-razer-hammerhead-hyperspeed-rz12-03820300-r3g1-anc-tws-gaming-kulak-ici-fiyati,117919516.html
  18. M

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

dostlar var mı bir gelişme şikayette ettik bir sonuç yok
  19. M

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

güvenip bekleyeceğiz mi genel tutum ne
Top Bottom