Arama sonuçları: *

1. A

Windows 11 home format atmadan 11 pro ye geçmek

Merhaba arkadaşlar windows 11 home format atmadan 11 pro ye geçmek için bir yol var mı 11 pro anahtar ile yükseltmedi neden bilemedim error veriyor adam 11 pro anahtar sorunsuz çalışıyor dedi
  2. A

Tehlikeli mesaj ibbmezdaibs

Bana da geldi ve *** gibi linke tıkladım ilk kez hiç bir şeyi göremeden tıklıyorum Bana uygulamayı aç bi ekran çıktı sonrasında zararlı bir uygulama olduğunu uyarı aldım Acaba bişey olur mu nasıl öğrenebilirim
  3. A

AMD obs veya streamlabs obs Yayın ayarları

Merhaba arkadaşlar yayın açmak istiyorum fakat hangi uygulama daha kaliteli bilemedim ve ayarlar için güzel ve kaliteli yayın için yayın ayarları benimle baylaşır mısınız sistem özellikleri: AMD RYZEN 5 7500F AMD RADEON RX7800XT 16GB RAM 16GB 5200MHZ Internet: 50mb indirme - 15mb yükleme...
  4. A

sıvı soğutma cızırtlı ses Thermalright Frozen Notte 240

emin degilim ama kulagimi yaklasitimda sivi sogutcu tarafindan duyuyorum ve internette arastirdim bazi insanlarda ayni sorunu yasamislar ama nasil cozulur bilemedim
  5. A

ben kontrol ettim sadece oyunlar oynarken bu ses ortaya çıkıyor vidaları kontrol ettim onlarda her hangi bi sıkıntı yok
  6. A

Merhaba arkadaşlar pc hocası yayınladığı pch-gg7 sistemi satın aldım oyunlar oynarken sıvı soğutma dan hafif cızırtlı ses çıkıyor net bir şekilde duyabiliyorum bunu sizce bu normal mı? normal değilse ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz lütfen Thermalright Frozen Notte 240...
  7. A

Gaming gen tr Sitesi guvenilir mi

anladim tamamdir cok tesekkur ederim 1703417833 sagolun allah herkese daha iyisini nasip etsin
  8. A

anladim, siz daha once siparis verdiniz mi kasa paketlemesi nasil iyi mi ve kac gunde gelir bilginiz var mi
  9. A

sagolun kral acaba parcalarin kutulari yolluyolar mi kasa ile birlikte
  10. A

Arkadaslar merhaba pc hocasi yayinladigi yeni sistem PCH GG7 aldim gaming gen tr sitesi nasil iyi mi guvenilir mi ve ne zaman ulasir paketleme gibi sorular var aklimda
  11. A

bu monitor alınır mı ?

https://www.gaming.gen.tr/urun/117807/asus-tuf-gaming-vg27aq1a-27-inc-170hz-1ms-qhd-ips-g-sync-gaming-monitor/
  12. A

R5 7500F işlemci için soğutucu önerisi

bunu niye almadın bu daha iyi hem soğutucu ile gelir
  13. A

37k rx 7800xt + r5 7500f alınır mı?

selamun aleykum arkadaşlar PC Hocası yeni sistem yayınladı, RX 7800 XT'yi 37.000 TL'ye sunuyor. Bu kartı almalı mıyım yoksa RTX 4070 Super'in çıkışını mı beklemeliyim? video link
  14. A

Payeer'den para nasıl çekilir

Merhaba arkalaşlar payeer hesabımda yaklaşık 12$ var onları çekmek istiyorum ama nasıl çekeceğim ben bir türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
  15. A

logitech G29 gördüm garantili

aynen abi dolandırıcı adama dedim hemen gelip alırım ama almadan önce ürünü bakacağım vs.. sonra ne diyo ben kargoyla gönderiyorum jdksjdks neymiş sahibinden paran güvende bilmem ne neyse yardımlarınız çok teşekkür ederim
  16. A

anladım adama sordum faturası kayıb 1 yıl kullandı 1 yıl garantisi devam ediyo demiş 1700128298 5000tl yazmış 2.el
  17. A

arkadaşlar merhaba internet üzerinden logitech G29 gördüm garantili bunlarda sahte olan var mı yani orjinal olup olmadığını nasıl anlarız? herkese teşekkürler
  18. A

Hangi Monitor Daha IYI?

eyvallah kardes 1694860393 sagolun <3
  19. A

Hangi Monitor Daha IYI?

1. https://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx2780-2k-27-1ms-170hz-2k-qhd-freesync-ips-gaming-monitor-p-HBCV00004PQDAX?magaza=GTI%20Bili%C5%9Fim&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.65.2 2...
  20. A

sistemimi satmayı düşünüyorum kaça satabilirim?

toplu satmayı düşünüyorum <3
Top Bottom