Arama sonuçları: *

1. P

4K monitör tavsiyesi

Merhaba Arkadaşlar, 4K monitör almak istiyorum. Fiyat/Performans olarak ne tavsiye edersiniz? Teşekkürler
  2. P

Oyun/Render Toplayacağım Sistem için güzel fikirleriniz

Ben sadece işlemci ve anakartı değişmeyeceğim demiştim. Bu ekran kartları kötü ise sildim gitti. Peki daha iyi bir ekran kartı tavsiyeniz var mıdır?
  3. P

İntel uyumlu 4K monitör için ekran kartları

Merhaba Aşağıdaki sisteme uyumlu 4K monitör için ekran kartı tavsiyeniz var mı? RX6800 hariç. Intel Core i5 13500 4.80 Ghz 14 Çekirdek 24MB 1700p 10nm İşlemci MSI PRO Z790-P WiFi 7000mhz(OC) RGB M.2 1700p ATX DDR5 Anakart Corsair 32GB(2x16) Vengeance RGB 6000mhz CL30 DDR5 Ram
  4. P

4K monitör için ekran kartı

Ekran kartı tavsiyeleriniz için çok teşekkürler. Peki 4K monitör alsam daha uygun olur?
  5. P

4K monitör için ekran kartı

Merhaba 4K monitör almayı düşünüyorum. Ve aşağıdaki iki ekran kartını almayı düşünüyorum. Fiyatı uygun olan 32" 4K monitör tavsiyeniz ne olabilir? Ve aşağıdaki ekran kartları 4K monitör için yeterli midir? 1-Palit RTX 3060 Dual LHR 192 Bit GDDR6 12 GB Ekran Kartı 2-Gigabyte RTX 3060 Eagle 12G...
  6. P

Teşekkürler, güzel sistemmiş. Lakin AMD pek düşünmüyorum. Yani işlemci ve anakart harici herşeyi değiştirebilirim.
  7. P

Merhaba Arkadaşlar, Aşağıdaki sistemi toplamayı düşünüyorum. Değiştirmem gerektiğini düşündüğünüz parçalar ve önerileriniz varsa bilmek isterim. Ayrıca 4k monitor için aşağıdaki iki ekran kartından birini tercih etmek istedim. Sizin fikriniz nedir? Teşekkürler, -Intel Core i5 13500 4.80 Ghz 14...
Top Bottom