Arama sonuçları: *

1. İzmirliGAMER35

Ekran yırtılması (PS4)

Amacım konuyu hortlatmak değil ceza yiyebilirim ama bende dile getirmek istiyorum bizimde Panasonic Viera Marka bir televizyonumuz var ve GTA 5 oynarken kamerayı döndürmeye kalkınca kenardaki direk vs cisimlerde çok belli olmasa da kıpraşma oluşuyor.Ama TV Nin modelini internette bulamadım ve...
  2. İzmirliGAMER35

Yardım Euro Truck Simulator 2 Hakkında

(!KONUYU HORTLATMAK GİBİ OLMASIN!) Binevi burası gibi bir forum sitesi aynı zamanda bir dlc bir uptade veya etkinlik olduğu zaman anasayfasında haber olarak yayınlıyorlar.Hem ETS2 Hemde ATS içi profilini bağlayıp Eposta adresine kayıtlı profilin ile önceden 1.15.1 sürümünün olduğu zamanlar WOT...
  3. İzmirliGAMER35

ETS 2 Oynayanlar Buraya Toplansın :)

Arkadaşlar burda ETS2 (Euro Truck Simulator 2)Oynayanlar kendi tırlarını veya modlarını paylaşabilir;)
  4. İzmirliGAMER35

fx 6300 - r7 240 2gb alınır mı?

Hocam işte devir öyle bir değiştiki bilgisayarı almayı bırak parçasını almaya kalksan aldığın asgari ücret bile bir parçasına yetmiyor.Normalde şuan aldığımı varsaydığım bir PC Nin bir zaman sonra parçası eskicek vesaire vesaire yine belli bir miktar para sercen masaya ama tabii malum ülkenin...
  5. İzmirliGAMER35

fx 6300 - r7 240 2gb alınır mı?

Konuyu Hortlatmak Gibi Olmasın Ama İlk Mesajımı Buraya Yazıyım :)R7 240 İle işlemcin ne olursa olsun şuanki devrin oyunlarını rahat OYNAYAMAZSIN!!! Ama Low End veya Medium End Gibi Ayarlarda rahat edebilirsin belki.Şahsen aynı ekran kartıyla ETS2 nin eski sürümünü bile 30 40 fps arası oynayan...
Top Bottom