Arama sonuçları: *

1. B

Video üretmek istiyorum.

Merhabalar arkadaşlar, yks hakkında video atıp hem sunucu hem yotube bir götürmek istiyorum sunucum iyi kötü birşeyler var ama youtube video çekmekte utanıyorum bunu nasıl kırabilirim? Video atmak istiyorum ama dalga vs geçilirim diye veya başka nedenlerden dolayı hevesim kırılıyor.
  2. B

🔥İndirim RAYBAN POLARIZE GOZLUK 2577 TL(YENIDEN INDIRIMDE)pesin fiyatina 3taksit

genç işi değil gibi ama alsam yakışır mı?
  3. B

Psikolojik olarak nasıl iyi hissedebilirim?

hmm haklısınız aslında keyif yapmam gerek biraz. Ve en önemlisi çok takıyorum takmamam gerek.
  4. B

Hep açığa geçmek için uğraştım olmadı şuan 3 ay kaldı dayanmam gerek aslında.
  5. B

Merhabalar arkadaşlar ben 12. sınıf meslek lisesinde okuyorum. Hem staj 3 gün hem 2 gün okul dersler boş bir yandan da YKS çalışmaya çalışıyorum ve kendimi kötü hissediyorum psikolojik vs olarak biliyorum 1 sene gitse sıkıntı olmayacağını mezuna kalmanın kötü olmadığını biliyorum ama psikolojik...
  6. B

IOS 20.000TL telefon öneri

Teknosadan alıcam ama
  7. B

Neden?
  8. B

Arkadaşlar selam telefonum iphone 7 32 gb ondan geçiş yapmak istiyorum bütçem 20k yenilenmiş 12 vs alınır mı?
  9. B

❌İndirim Bitti! Mi Band 7 649₺ (Hepsiburada)

İphone 7 ile çalışır mı ? Birde spor uyku vs için alınır mı?
  10. B

🔥İndirim Bargello Unisex Parfüm 130₺🔥Ayın Ürünü

671 nasıldır kullanan varmı?
  11. B

🔥İndirim Pull & Bear STWD blok renkli şişme mont 790₺

aynen bende o şekil yapıcam güzel değilse iade ederim sıkıntı yok bu fiyata yok mont :)
  12. B

kaba durmaz alın gitsin bu fiyata ceket yok .d naysla daha uygun tabii naysla aldım ben.
  13. B

nays kullanarak kaptım 1 adet S :D
  14. B

Sizce alınır mı kalın mı?
  15. B

1000TL akıllı saat önerisi

Merhabalar arkadaşlar aşağıdakilerden hangisini almalıyım veya önerebileceğiniz model varmı? Benim için uyku takibi vs iyi olması gerek ve tasarımı güzel olması lazım sizce hangisini almalıyım? Bu arada uygun fıyata bir şey alsam işimi görür mü? Telefon iphone 7 1-...
  16. B

🔥İndirim Xiaomi Active 8 Band Naysla 539₺!

Alinir mi 2. Telefon note 12 pro 5G ondan almak istiyorum uyku takibi vs yapar mı arama vs özellikler olmasa da olur.
  17. B

Zebra Delguard Type GR 0.5 Versatil Kalem 123TL'ye geliyor

4 sene mikro kullanan ben .d
  18. B

Termal macun önerisi

Arkadaşlar bütçe sınırım yok laptop aşağıdaki model 2-3 yıl oldu bakım vs yapmadım 4 GB RAM takacağım ekstra termal macun öneriniz var mı? Dell Latitude 3400 i3 8145U 4 GB RAM (4 daha ekleyeceğim) 128 GB SSD UHD 620
  19. B

🔥İndirim 🔥Kiwi 2'lt 1000'W AirFryer 879'TL🔥

Çok mu ufak 2-3 tabak patates çıkmaz mı?
Top Bottom