Arama sonuçları: *

1. A

Airpods’un ön kısmından ses gelmiyor

Arkadaşlar airpods umu 3 aydır sıkıntısız kullanıyordum bi anda sesi az gelmeye başladı. Sonradan fark ettim ki sesi azalmamış aslında ana hoparlörden ses gelmyormuş az gelen ses diğer küçük hoparlördenmiş. Bu sorunun bi çözümü var mı yoksa tamamen bozulmuş mudur acaba bilen var mı?
  2. A

mekanik klavye önerir misiniz ?

Arkadaşlar klavyem bozuldu ben de iyi bir f/p mekanik klavye almayı düşünüyorum. Güzel bir klavye bilen varsa yazabilir mi? Bütçe: 300tl
  3. A

USB aygıtı tanınamadı hatası

Arkadaşlar bilgisayarımın klavyesi çalışırken bi anda gitti. Sonra klavyeyi çıkartıp takınca bu hatayı aldım; USB aygıtı tanınamadı. Lütfen yardım eder misiniz?
  4. A

200 ₺ kulaklık önerisi

Arkadaşlar mikrofonlu kulaklık onerir misiniz? 7.1 olursa iyi olur çunku harici bir ses kartım yok. Butçe: 200tl
  5. A

Ses kartı almalı mıyım ?

Arkadaşlar gamrpower medusa almayı düşünüyorum. Sizce ayriyetten harici bi ses kartı alayımmı yoksa ana kartın dahili ses kartını mı kullanayım ? Alacaksam hangi ses kartı ? (Pek bilgili değilim) Ana kart: b450m dragon
  6. A

Bil kap uygulaması nasıl ?

Arkadaşlar bil kap diye bir uygulma gördüm. Puan toplayarak onlarla rp filan alınabiliyo kullanan var mı ?
  7. A

Microsoft visual c++ minumu rintume hatası.

Arkadaşlar amd software nin yeni sürümü gelmişti bende onu kuruyordum. Sonra visual c++ kurmak istedi bende kur dedim kurulurken bu hatayı aldım ; Microsoft visual c++ 2019 minumum rintume. İnternette ne kadar araştırdıysam çözüm bulamadım bir fikri olan yazabilir mi ?
  8. A

Microsoft visual c++ 2019 minumum rintume hatası.

Arkadaşlar amd software nin yeni sürümü gelmişti bende onu kuruyordum. Sonra visual c++ kurmak istedi bende kur dedim kurulurken bu hatayı aldım ; Microsoft visual c++ 2019 minumum rintume. İnternette ne kadar araştırdıysam çözüm bulamadım bir fikri olan yazabilir mi ?
  9. A

Sohbet muhabbet falan

Canım çok sıkılıyor biri muhabbet başlatsın
  10. A

Mobil oyun önerisi

Arkadaşlar intrnetsiz bölümlü sürükleyici güzel bid oyun önerir misiniz?
  11. A

Redmi note 9 pro nasıl?

Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum sizce redmi note 9 pro mu alıyım yoksa mi note 10 lite mi?
  12. A

Mekanik klavye önerir misiniz?

Arkadaşlar 300tl civarları mekanik klavye önerir misiniz?
  13. A

Vega 3 ekran kartı nasıl?

Arkadaşlar bir laptop gördüm redeon vega 3 dahili ekran kartı nasıl?
  14. A

Toplanın muhabbet edelim

Biri bir konu başlatsın da konuşalım yoksa olmıycak böyle.
  15. A

Entery sleep mode yazıyor.

Arkadaşlar pc ile oynarken nadir bi şekilde entery sleep mode yazıp görüntü gidiyor ama pc hala çalışıyor reset atınca düzeliyor sizce sorun ne olabilir?
  16. A

İşlemci önerir misiniz?

Arkadaşlar güzel ve rx580 ile darboğaz olmayacak bir işlemci önerir misiniz?
  17. A

Rx 5700 vs rtx 2080

Arkadaşlar sizce rx5700 mü daha iyi yoksa rtx2080 mi ve farkları nedir?
  18. A

Radeon Rx580 nasıl?

Arkadaşlar rx580 ekran kartı nasıl?
  19. A

Asus B450m Dragon nasıl?

Arkadaşlar asus un b450m dragon anakartı nasıl?
  20. A

Hoparlör cızırtı yapıyor

Arkadaşlar logitech z-120 hoparlör aldım 15-20 gün geçtikten sonra hoparlörden bir cızırtı geldiğini fark ettim sizce sorun ne olabilir?
Top Bottom