Arama sonuçları: *

1. ogicimnapiyon

2 Anakart tek kasa arıyorum

Selamlar 2Tane ATX zaten CLI bazlı çalıştıgım için GPU kullanmıyorum Bunları tek kasada toplamak istiyorum Kasa olur yada başka bi tasarım olur bu konu için bi önerisi olan var mı
  2. ogicimnapiyon

Youtube Marka Hesabı bende fakat kanal sahipliğini alamıyorum

Selamlar Youtube kanalını kendi mailme devrettim marka hesabı kısmından birincil sahip benim Fakat Youtube Stüdyo da Kanal sahibi eski mailim kalıyor Kanal Sahipliğini kendime nasıl aktarabilirim?
  3. ogicimnapiyon

Hyper X Quadcast Kulaklığı taktığımda kendimi duyuyorum

Selamlar Hyper X Quadcast satın aldım kulaklıgıın kablosuz yetmediği için mikrofona taktım fakat mikofona gelen her sesi kulaklıktan duyuyorum çözüm önerisi olan var mı?
  4. ogicimnapiyon

Sadece oyun oynayacağım 15K bandında Ekan Kartı önerisi

Site linki paylaşırsan çok sevirinirm
  5. ogicimnapiyon

Sadece oyun oynayacağım 15K bandında Ekan Kartı önerisi

15 K bütçem var Ekran kartından hiç anlamıyorum Uygun bir AMD ekran kartı önerisinde bulunur musunuz?
  6. ogicimnapiyon

Çözüldü✓ Hangi Ekran kartını almalıyım?

Ya ekran kartı olaylarından hiç anlamıyorum 7700XT mi daha iyi 6500xt mi Yada 15K ya kadar bir amd kart önerirseniz çok sevinirim
  7. ogicimnapiyon

Bir daha gelir mi dersin?
  8. ogicimnapiyon

Nereden bukabilirim veya hangi kartı önerırsın?
  9. ogicimnapiyon

Render bilgisayarı için hangi parçaları yükseltmem gerekiyor?

Bu sistemi kullanıyorum After Effets kullanıyorum. Fakat artık yükseltmem gerekiyor Nasıl bi sistem yükseltmesi yapmalıyım? Maks 15K Bütçem var Amd ryzen 5600 İşlemci Gigabyte B550 Anakart 2X rx 570 4 gb Ekran Kartı 32 gb Ram 512 Gb m2 SSD
  10. ogicimnapiyon

Hangi ekran kartını tercih etmeliyim?

Selamlar, Ekran kartımı yükseltmek istiyorum genelde oyundan çok edit işleri ile ilgileniyorum. Ekran kartı konusunda yardıma ihtiyacım var maks 11.000TL bütçem var Sistemim: Gigabyte:B550 GAMING X V2 Ryzen 5600 İtopya'da bu seçenekleri buldum: MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 3X 12GB GDDR6 192...
  11. ogicimnapiyon

B550 GAMING X V2 rev1.3 Yavaş Boot

Sanmıyorum daha önce farklı bir anakartta aynı sistemi kullandım fakat sorun yaşamadım m2 kullanmama rağmen bu sorun devam ediyor 1686818483 Fastboot seçeneklerini de denedim fakat sonuç aynı
  12. ogicimnapiyon

B550 GAMING X V2 rev1.3 Yavaş Boot

Selamlar Başlıkta yer alan anakartı kullanıyorum. Bilgisayarın açılması 5 dakika civarı sürüyor Sorunu çözmek için bios update yaptım ve Optimized Boot. seçeneğini kullandım fakat sorun aynı Çözüm önerisi olan var mı?
  13. ogicimnapiyon

Windows mavi ekran hatası verdi ve c diski gözükmüyor ne yapmalıyım?

Windows 11 son güncellemeyi indirdim ve yükledim ardından windows normal açıldı ve sonrasında mavi ekran yedim şimdi de boot seçeneklerinde windowsu göremiyorum
  14. ogicimnapiyon

Çözüldü✓ gigabyte b550 gaming x v2 Disklerimi görmüyor yardım lütfen

Sorun amd raid de yer alıyormuş o kısmı düzelttim Teşekkürler
  15. ogicimnapiyon

Çözüldü✓ gigabyte b550 gaming x v2 Disklerimi görmüyor yardım lütfen

Bugun gigabyte b550 gaming x v2 anakart ve ryzen 5600 işlemci satın aldım kurdum Sistemim düzgün açıldı fakat diğer sabit diskleri görmüyor ne yapmam gerekiyor
  16. ogicimnapiyon

2 Adet M2 yuvalı Amd Anakartlar

Hem işlemciyi hem anakartı değiştirmek istiyorum aslında :D onun için işlemci önerisi de alabiliirm
  17. ogicimnapiyon

2 Adet M2 yuvalı Amd Anakartlar

Selamlar Şuan Ryzen 7 1700X ve MSI B350 Anakart kullanıyorum Tasarım işleri ile uğraştığım için fazladan M2 yuvası olan bir anakart tercih edeceğim anakart ve işlemci önerileriniz bekliyorum bütçe 6K Tesekkürler
  18. ogicimnapiyon

Ryzen 7 5700x yada Ryzen 5 7600x hangisini almalıyım

Selamlar Anakartım B350 Anakartım var Crossfire ile 2x rx570 kullanıyorum Hangi işlemciyi tercih etmeliyim? Ek olarak anakart önerisinde de bulunabilirsiniz
Top Bottom