Arama sonuçları: *

1. S

Bu modem alınabilir mi?

Arkadaşlar bu modemi almayı düşünüyor bir arkadaşım siz ne dersiniz bu fiyat segmentinde daha iyi bir modem önerebilir misiniz? https://www.teknosa.com/asus-dslac51-ebeveyn-destekli-adslvdsl-wifi-modem-router-p-125430742
  2. S

Bu ASUS modem nasıldır?

Arkadaşlar selam bir modem alacağım bu modem nasıldır veya bu fiyata yakın daha iyi önerebileceğiniz daha iyi bir modem varsa tavsiyelerinize açığım. Şimdiden teşekkürler https://www.vatanbilgisayar.com/asus-dsl-n16-300mbps-vdsl2-destekli-kablosuz-n-4-port-adsl2-modem.html
  3. S

DA_SISTEM3 SİSTEM GELDİ!

Sadece bir keresinde video izlerken her şey dondu. Açma tuşuna basmama rağmen pc kapanmadı psu tuşundan kapatmak zorunda kaldım onun dışında hiç bir şey olmadı şu ana kadar
  4. S

DA_SISTEM3 SİSTEM GELDİ!

DA sistem 2 sahibiyim keşke bu sistemi bekleseydim diyebilir miyim acaba?
  5. S

Öneri Anime önerir misiniz ?

Attack on Titan öneririm aşırı sarıyor.
  6. S

İnternet Kablosu Önerisi

Salondan kendi odama 20 m civarı bir uzunluk var onun için 20 m seçtim
  7. S

İnternet Kablosu Önerisi

Bana bunu öneren kişi 1 gün içerisinde gönderdiklerini söyledi. Bunun nedeni ise ürünü kargo firmasına verme yerine kendileri getiriyormuş.
  8. S

İnternet Kablosu Önerisi

Arkadaşlar selam, 50mbps internetim var ve güzel bir internet kablosu almaz istiyorum. Sanırsam CAT 6 kablolar güzel oluyormuş. Ayrıca bana bunu önermişlerdi ne düşünüyorsunuz...
  9. S

Güzel ethernet/internet kablosu önerisi

Arkadaşlar selam. 20 metre uzunluğunda bir ethernet kablosu almak istiyorum. Kullandığınız veya önerdiğiniz varsa link bırakabil misiniz?
  10. S

Anakartın yanında gelen braketler

Arkadaşlar selam, fotoğrafta mor ile gösterilen braketleri stok soğutucu takarken çıkarmıştım. Daha sonradan ne işime yarar bunlar?
  11. S

Ev nasıl soğutulabilir

Klima dışında hiçbir cevabım yok. Cam aç desem İzmir'de işe yaramaz.
  12. S

Türk milleti neden araştırma konusunda sıkıntısı var?

Aynen çok doğru yazmamış ama heyecanına verelim :D
  13. S

Türk milleti neden araştırma konusunda sıkıntısı var?

Dalga geçmemiş ki, ayrıca dediği doğru, sordukları soruyu googleye sorsalar 1 dakika içerisinde cevaplarına ulaşacaklar.
  14. S

CPU ve GPU Göstergesi

MSI parçam yok hepsi asus
  15. S

CPU ve GPU Göstergesi

Arkadaşlar selam, ben oyun sırasında üstte cpu gpu sıcaklıklarını ve kullanım oranlarını görmek istiyorum nasıl yapabilirim? İşlemci: AMD Ryzen 3600 Ekran kartı: Asus RX5600 XT
  16. S

Yeni Da Sistemi işlemci sıkıntısı

bu göstergeleri nereden açıyorsunuz
  17. S

Da sistem 2 ile ilgili sorunum

https://hizliresim.com/7ZAm3E
  18. S

Da sistem 2 ile ilgili sorunum

Arkadaşlar selam. Da sistem 2 bugün elime ulaştı ve kurdum. Fakat sadece fotoğraftaki kabloyu takacak yer bulamadım o yüzden. Ön fanları dönmüyor ve RGB çalışmıyor. Ayrıca psudan böyle köpek sireni gibi bir ses geliyor ama şalteri kapatıp kabloyu çektikten sonra da ses gidiyor ayrica PSU...
Top Bottom