Arama sonuçları: *

1. S

Yardım Orta düzeyde bir laptop önerisi istiyorum

o zaman 10kya alinabilcek en iyi laptop nedir sizce
  2. S

Yardım Orta düzeyde bir laptop önerisi istiyorum

merhaba arkadaşlar. Yigenim kendine laptop alıcak harçlıklarıyla hem oyun oynayabileceği hem derslerine calisabilecegi bir laptop arıyoruz. Çok donanımlı olmasina gerek yok orta düzeyde bir laptop oneriniz var mi monster dışında? Şimdiden teşekkürler.
  3. S

RTX 4500 FPS çok düşük

Merhaba arkadaşlar, bilgisayar aldım bir sene önce. Yorumlarına bakıyorum, herkes oyunlarda benden daha yüksek FPS'lerle oynuyorlar. Anlamadım ben mi bir şeyi eksik yaptım? LoL'de bile 100 FPS Max alıyorum. RDR 2'de 30 FPS. Bilgisayarım bu...
  4. S

MSI'a nasıl driver yüklenir?

ay hallettim tek tuşla hepsi yükleniyormuş ilginiz için çok teşekkür ederim
  5. S

merhaba windows kurdum driverlar yüklüymüş ama yüklenmiolar hata veriyo
  6. S

tamam inş beceririm çok teşekkürler
  7. S

yani sadece windows kursam yeterli mi? hiçbir bilgim yok da bu konularda biraz mala anlatır gibi cevaplarsanız sevinirim yoksa anlamıyorum maalesef 1687109185 format sırasında ne yapmam gerek peki?
  8. S

şimdi windoes kurmaya çalışıyorum 1687108522 tmm tşk
  9. S

bunların hepsini tek tek indircek miyim?
  10. S

onları kurunca diğerleri kendi kendine oluyo mu
  11. S

Merhaba arkadaşlar ben şimdi yeni bilgisayar aldım ama nasıl driver kurulur hiç bilmiyorum internette de bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim bilgisayar bu: https://www.hepsiburada.com/msi-thi...ilgisayar-pm-HBC00003YCW2P?ozellik=&keywords= MSI THIN GF63 12VE-082XTR
  12. S

Rtx 4050 hp victus 28k

of zaten başka aldım daha ucuza ıjghfgıhgfh
  13. S

Bu laptop iyi mi? (victus 4050)

çok teşekkürler cevaplarınız için w4da arkadaşımızın dediğini alıcam sanırım en mantıklısı o gibi
  14. S

ay çok teşekkür ederim hem uygun hem asus <3 bir şey sorcam hafızasını da arttırabiliyorum dimi? Bir de nerde ram falan ekliyolar bilgisayarcılarda mı
  15. S

Bir tane laptop beğendim özellikleri: İşlemci i7 13700h Ekran kartı 4050 75 watt Ram 16 ddr4 Hafıza 1tb 144hz 15.6 inç Mux şeyi de yokmuş sizce nasıl alınır mı? Bu tür şeylerden hiç anlamıyorum o yüzden yardımcı olursanız sevinirim. Eğer buna olmaz diyorsanız 30k civarında önerebilceğiniz bir...
Top Bottom