Arama sonuçları: *

1. Çapulcu Panda

İzmir balçova ve çevresinde pc montajcısı

Arkadaşlar pc aldım ama parça parça onun montajını yaptırmam lazım ve windows kurdurmam bios ayarlarını falan yaptırmam gerek izmir balçova da veya çevresinde güvenilir özenli kablo gözükmeden vs. montaj yapabilecek güvenilir yer biliyor musunuz?
  2. Çapulcu Panda

Çözüldü✓ 6000mhz ddr5 cl30 vs cl36

Arkadaşlar ddr5 sistem topluyorum internette bu iki ürün aynı fiyat sebebini ve arasındaki farkı anlatabilir misiniz çok teknik olmadan ve hangisini almalıyım işlemcim amd ryzen 7 7700x https://www.tebilon.com/corsair-vengeance-rgb-32gb-2x16gb-6000mhz-ddr5-cl36-ram/...
  3. Çapulcu Panda

YÜKSEK FİYATLI BİLGİSAYAR TOPLAMA

244 hz 1 ms monitör dahil 25000 tl civarinda performans videosu çeker misin abi
  4. Çapulcu Panda

Usbyi 3.5 mm jaka Dönüştürücü

Arkadaşlar merhaba benim gamepower luna markalı kulaklığım vardi önceden bilgisayarda kullanıyordum sonradan bilgisayarım bozulunca telefondan oyunlar oynamaya başladım telefon kulaklığı ile de güzel ses kasılınmıyor bende oyuncu kulaklığımı telefona takmak istedim fakat telefon kulaklık...
  5. Çapulcu Panda

Steamden yeni eklediğim bir arkadaşıma hediye gönderme

yeni eklediğim bir arkadaşıma daha bu gün eklediğim bir arkadaşıma hediye göndermek istiyorum fakat beklenmedik bir hata oluştu felan diyor nasıl çözebilirim ya da neden böyle diyor
  6. Çapulcu Panda

GamePower Warcry

Arkadaşlar Bu Kasa Tekrar Satışa Sunulcak Mı 6 Fanlı Efsane Bir Kasaydı Bir de Aura Sync Destekli 80 tl Civarında ARGB Fan Önerebilir Misiniz
  7. Çapulcu Panda

Bilgisayar Toplamama Yardım Eder Misiniz?

nasıl yani performan yükselmesi yaşıyamam
  8. Çapulcu Panda

10.000 tl yazdım yukarda
  9. Çapulcu Panda

şuanda alamicam zaten sadece parça tavsiyesi almak istiyorum
  10. Çapulcu Panda

MSI RTX 2060 SUPER GAMING X 8G 256 Bit arkadaşlar bu ekran kartı mı daha iyi ve de rgb si var mı yoksa ASUS ROG STRIX GeForce RTX 2060 SUPER OC 8GB 256 Bit mi daha iyi rgb istiyorum ve bunun ikisinden birisini ekran kartı olarak alıcam ve bunun üstüne sistem toplamak istiyorum bu ekran kartı...
Top Bottom