Arama sonuçları: *

1. Y

1.000 max 1.300 TL rgb red switch mekanik klavye önerisi

olursa 1 k bandında para harcamayı düşünüyorum red switch olucak %100 olursa daha iyi olur ben Bloody S510R yi bulmuştum baktığım zaman 1.100 TL falandı ama düzgün bir inceleöe videosu falan bulamadığım için almamıştım
  2. Y

mouse pad önerisi 300-400 TL arası

Güzel mouse pad bilen varmı 90-40 cm 80-40cm falan olur büyük boy olursa daha iyi hissiyatı güzel olsun bide malzemesi kaliteli olsun rgb de olabilir
  3. Y

gamepower medusa mı James Donkey 712 mi

kulaklık alıcam kararsız kaldım ikisi arasında max 900 TL limitim var sizce bunlardan birisinimi almalıyım yada bildiğinz başka kulaklık varmı
  4. Y

max 1500 TL oyuncu kulaklığı alıcam ne almalıyım

valorant falan oynuyorum kulak üstü kablolu kablosuz pek fark etmez ses kalitesinin ve mikrafonunun güzel olması lazım ve almışken uzun kullanmak istiyorum bildiğiniz güzel kulaklık varmı
  5. Y

yeni bilgisayar topladım yardıma ihtiyacım var

free do derken 1 aylık bedava olan danmı bahsediyosun sonra bi kaç özellik kapanıyo sağ altta windows u etkinleişitirin falan yazıyor monitörle beraber 29.500 e geldi monitör asus tuf 165 hz
  6. Y

yeni bilgisayar topladım yardıma ihtiyacım var

yeni bir bilgisayar topladım ve bigisatarın toplatmasını o işlerden anlayan yakından tanıdığım birisine yaptırdım ve tüm donanımları kontrol etti ve hiç bi sıkıntı olmadığını da söyledi bilgisayar da windows güncellemelrini yaparken bazı güncellemeler %100 de kalıyor ve valorant yüklüyorum daha...
  7. Y

1000 TL Bandında Kulaklık Önerisi

1000 TL alında olursa daha iyi olur benim için yeni bilgisayar topladım ama kulaklığım yok güzel bir kulaklık alacağım var mı bildiğiniz güzel marka kulaklık.
  8. Y

anakart konusunda yardıma ihityacım var

pcı 4.0 varmı peki anakartta
  9. Y

anakart konusunda yardıma ihityacım var

MSI B550M PRO-VDH WİFİ https://www.hepsiburada.com/msi-b550m-pro-vdh-wifi-am4-ddr4-4400oc-hdmi-dvi-vga--m2-usb32-wifi-matx-anakart-p-HBV00000VSDV5?url_src=ios-product-detail anakartını alıcağım ama PCI 4.0 varmı bilmiyorum sitesinde bulamadım bile varsa yardımcı olabilrimi ve yanına ram...
  10. Y

Hangi marka ram i almalıyım

2x8 16 GB 3600MHz CL18 RGB RAM alacağım. Max 1500 TL bütçem var hangi markayı almalıyım Team T-Force Delta var iyi mi nasıl. Ekran kartı dışında bütün parçalarım siyah ekran kartım beyaz RAM'i beyaz alsam nasıl durur yoksa siyah mı alayım
  11. Y

KASA TOPLUYORUM PARÇALAR NASIL ALINIRMI

SSD 1.250 TL https://www.sinerji.gen.tr/mld-1tb-m300-nvme-okuma-3300mb-yazma-3100mb-m2-ssd-mld22m300p13-1000-p-38955?utm_campaign=akakce&v=1.43.4 İŞLEMCİ 4.000 TL...
  12. Y

4060 hangi markayı almayılım

4060 alıcam ama hangi markayı alıcağım konusunda kararsızım
  13. Y

Kasa topluyorum parçalar konusunda yardıma ihtiyacım var

ya o sistemin durumuna gçre çok yüksek dereceleri görürsem eğer öyle işey düşünğyoeum ama şu an gerek dymuyorum
  14. Y

aldığım zaman işlemci kutusundan çıkan stok fanı kullanmayı düşünüyorum ilerleyen zamanlarda sıvı soğutmaya geçeceğim
  15. Y

merhaba 22.000 TL bir bütcem var ekran kartı : inno3d-zotac-palit 4060 8gb kararsızım işlemci : ryzen 5 5600 anakart : prime b550 M-K ram : fury 2x8 yada corsair 2x8 ikiside 3600mhz cl18 psu ve kasa için 2.500 TL gibi bir düşüncem var sizce nasıl mantıklı bir sistemmi
  16. Y

Hangi RTX 4060 ekran kartı markasını almayılım

bütçem aşırı fazla değil 10.000 11.500 TL arası bi ekran kartı alıcam 4060 almayı düşünüyorum ama hangi markayı alıcağım konusunda kararsızım benim bulduklarım inno3d palit zotac
  17. Y

BULDUĞUM PARÇALAR NASIL

ya evet almışken sade bişey almak istemiyoeum gözüme iyi gözüksün birazda
  18. Y

BULDUĞUM PARÇALAR NASIL

peki ya ryzen 5 5600 4060 a yeticek bir işlemci mi
  19. Y

BULDUĞUM PARÇALAR NASIL

anladım teşekkürler
  20. Y

BULDUĞUM PARÇALAR NASIL

3060ti mi yoksa 4060 mı performans konusunda hangisi önde acaba bide kasayı biraz rbg istiyorum toplamışken yani ramler rbg olursa daha iyi benim için kasa ve güç kaynağını ayrı ayrı alınca da fiyat yükseliyo eğer bulabilirsem attığım gibi tek parça almayı düşünüyorum onuda
Top Bottom