Arama sonuçları: *

1. ElektriksizKalanSwordoğlu

da forumun mobil uygulaması varmı veya çıkıcakmı?

soru başlıktaki gibi aradımda bulamadım googledan girince site çöküyo bazen durduk yerde sebebini bilmiyorum
  2. ElektriksizKalanSwordoğlu

Yardım bios update nasıl yapılır?

bios sürümüm yenimi eskimi nasıl öğrenirim ayrıca eskiyse nasıl güncellerim
  3. ElektriksizKalanSwordoğlu

Öneri 11t vs s20fe vs s21fe

üçününde fiyatı birbirine yakın üçüde sıfır ürün üçüde yd sizce hangisi daha mantıklı benim için işlemci gücü ve pil daha çok önemli diğer yerlere göre birde fazla ısınmasın
  4. ElektriksizKalanSwordoğlu

Yardım undervolt nasıl yaparım?

sistem imzada performans kaybı olurmu sıcaklıklar nekadar düşer? sıcaklıklar min:18 avg:36-44 max:49 nasıl uv yapabilirim?
  5. ElektriksizKalanSwordoğlu

overclock yapabilirmiyim?

sistem imzada var bu sisteme overclock yapıcam ve rx570 ve8gb ram alıcam darboğazı nekadar azaltır overclock yapmam birde overclock nasıl yapabilirim cpuda stok fan var termal macun 1seneyi doldurmadı sıcaklıklar:min18 ort36-46 max49derece bu sıcaklıklar için sıkıntı olurmu anakartım nekadar...
  6. ElektriksizKalanSwordoğlu

Yardım armoury crate ne işe yarar?

tam olarak ne işe yarıyor birde her asus anakartta çalışırmı benimki eskide ondan soruyorum m5a78l-le r2.0 veya fan hızı için indirebileceğim bi program varmı cpu fan için
  7. ElektriksizKalanSwordoğlu

Öneri max500tl modem önerisi

internet sözde 300mbps kutusunda300yazıyo telefonda bağlanınca 130yazıyo pcnin ethernet kablosu 100ü destekliyo internet çok kötü önerebileceğiniz bir internet operatörü varmı varsa önerir misiniz? bütçe 400 500civarı biraz üzücü ama speedtest yapınca ping 389 download hızı 9.40çıktı ama hep...
  8. ElektriksizKalanSwordoğlu

hd6570 1080p75hz görüntü verirmi?

1080p75hz için hd6570 2gb görüntü verirmi sıkıntı olurmu
  9. ElektriksizKalanSwordoğlu

Yardım cpu kullanımı oyunlarda 40ı geçmiyo

sistem imzada var l4d2ve csgoda 40 enfazla50oluyo eski ekran kartım760ta böyle değildi bunda cpu kullanımı20ye kadar düşüyo fpsyi 60a sabitliyom grafik yükseltip azaltıyom değişmiyo birtek valorantta 60-80civarı kullanılıyo endüşükte grafiği azcık yükseltince gpu99oluyo cpu yine düşüyo fakat...
  10. ElektriksizKalanSwordoğlu

Öneri 500tlye kulaklık önerisi

kulaküstü kulaklık önerir misiniz? max500tl bütçe var belki 550-600 kablosuz olsa daha iyi olur ama çokta önemli değil kablosuz olması kabloluda olur farketmez
  11. ElektriksizKalanSwordoğlu

Yardım sistem farcry3 açarmı?

farcry3 veya 2açarmı sistem imzada ona göre satın alıcamda sizce değermi?
  12. ElektriksizKalanSwordoğlu

Öneri rush markası nasıl??

rush markası iyi mi? alınır mı??
  13. ElektriksizKalanSwordoğlu

Öneri kulaklık önerir misiniz?

max 500tlye kulaklık önerir misiniz? markası çok zottirik bişe olmasın yeter
  14. ElektriksizKalanSwordoğlu

Yardım aniden fps 20-25e düşüyor

sadece valorantta fps drop yapıyo ve kasıyo 26fpsye kadar düşüyo anlık sistem imzada 4gb ramden 12ye geçsem drop düzelirmi ve kaç fpsye yükselir oyun
  15. ElektriksizKalanSwordoğlu

Yardım valorant drop giriyor

valorantta drop giriyor fps 26ya kadar düşüyor anlık ram4 12yaparsam fps nekadar artar droplar düzelirmi?
  16. ElektriksizKalanSwordoğlu

Öneri 500tl kulaklık önerisi

500tlye özellikle bassları iyi bi kulaklık önerebilirmisiniz? kablosuz olursa daha iyi ama kabloluda olur farketmez
  17. ElektriksizKalanSwordoğlu

max300tl mouse önerisi

300tlye kadar mouse önerisi bol rgbli olsun yeterli rengi ağırlığı önemli değil
  18. ElektriksizKalanSwordoğlu

Çözüldü✓ 500tl klavye önerisi

en fazla500tl klavye ne alabilirim belki az bişe çıkarabilirim bütçeyi boyut falan farketmez rgbsi olsa yeter
  19. ElektriksizKalanSwordoğlu

kasanın önündeki usb3.0lar çalışmıyor

kasanın önünde 2x usb2.0 ve usb3.0 var fakat 3.0lar çalışmıyor 2ler çalışıyor 3.0için özel pinmi var yoksa bozukmu nasıl anlarım?
  20. ElektriksizKalanSwordoğlu

kasamın ön kapağı çıkıyormu

kasa dark blade ön kapak altında biraz boşluk var ama elimde kalmasın çıkıyormu bu kapak fanı temizleyeceğim
Top Bottom