Arama sonuçları: *

• Users: enezzers
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

13.3-14 İnç notebook önerisi l

Merhaba arkadaslar, nisanlıma 13.3-14 inç civarı ekran boyunu küçük olan bir notebook almayı planlıyoruz. Bu anlamda bilgilerinize ve laptop önerilerinize açığım. Teşekkür ederim. Bütçe:: 14.000-16.000 civarları. Duruma göre biraz daha üste çıkabilirim
  2. E

9.000₺ yi aşmayacak şekilde notebook önerisi günlük kullanım için

9.000 ₺ yi aşmayacak düzeyde günlük kullanım için Facebook,YouTube dizi için notebook önerisi arıyorum arkadaşlar. Şimdiden teşekkür ediyorum
  3. E

Bluetooth kulaklık önerisi

Arkadaşlar güncel bütçem 800-1000₺ civarı güzel bir Bluetooth kulaklık tavsiyeniz var mıdır? Benim aklımda ki modeller jbl 300 ve huawei freebuds 4i, başka önerilere de açığım daha uyguna daha iyi ürün varsa ona zaten açığım teşekkürler şimdiden.
  4. E

Monitör önerisi 1 MS 144 hz IPS ekran

Arkadaşlar dün ki LG monitör indirimini PC koliktekini kaçırdım. Aşırı moraller bozuk. 144 hz 1 MS ıps ekran monitör tavsiyesi olan var mıdır ? Bütçem 2.5 civarı. Teşekkür ederim şimdiden.
  5. E

Acil 144 hz 1 ms monitör önerisi ve kıyaslaması. Hangisini almalıyım ?

Bütçem: Maks 2.200 TL bütçem mevcut. İps mi Tn panel mi ? Tn alacak gibiyim bütçeme göre şu iki monitör arasındayım. Lütfen yardım bekliyorum. Fikirleriniz çok önemli benim için. 1-LG- ULTRA GEAR...
  6. E

Monitör önerisi. Samsung CRG5 alınır mı ?

https://www.hepsiburada.com/samsung-24-crg5-4-ms-144-hz-full-hd-hdmi-freesync-kavisli-monitor-lc24rg50fzrxuf-p-HBCV000020AWYN Fiyatı uygun gibi geldi. 144 Hz bütçem 2k beyler. Fiyat nasıl ? Bu ürün iyi midir ? ve başka önerisi olan varsa bekliyorum yorumları. Teşekkür ederim.
  7. E

AMD The version hatası alıyorum..

Arkadaşlar sitede eski açılan konulara baktım fakat çözüme ulaşan olmamış. Güncel olarak aldığım hata. Bazı çözüm yollarından bahsediliyor internette ama uygulayanlar sonuca ulaşamadığını söylüyor. Var mı yardımcı olabilecek
  8. E

Zotac 3070Ti Trinity OC 17.421,61 TL

Ürün 14.647 TL, bana fiyatı fena değil gibi geldi. İhtiyacı olanların aklında fikir olabilir. Benim karta genel olarak puanım 6-7/10. Bu fiyat için alınabilir...
  9. E

1660 Ti alacağım fakat bu kart LHR limidir ?

Merhaba arkadaşlar. 1660 ti evo oc Tuf asus modelini almayı düşünüyorum. Bu kart lhr midir ? Veya şöyle sorayım güncel olarak alacağımız tüm kartlar LHR özelliğine sahip midir ? Ben LHR olayını sadece RTX 3000 serisinde ki kartlarda gördüm. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  10. E

2000₺ civarında güncel monitör önerisi olan var mı ? 144hz

144hz, 24 inç 2.000-2.250₺ civarında bütmeçemi aşmayacak şekilde monitör önerisi verebilir misiniz arkadaşlar. İyi akşamlar dilerim
  11. E

Sistem önerisi olan varmı lütfen..

Bu 1-2 hafta içinde sistem almak istiyorum. Yeni sistem çıkaran kanal var mıdır ? Veya başka bir yerde indirimli PC var mıdır ? Bütçe maksimum:10.000₺. Kasa ve monitör toplamak istiyorum arkadaşlar. 1650 ekran kartı aklımda olan. Her türlü fikir ve önerilerinize açığım. Şimdiden fikir verenlerin...
  12. E

Telefon önerisi lütfen ! XİAOMİ NOTE 8 PRO ? NOTE 9 PRO ?

Arkadaşlar ciddi yardıma ihtiyacım var. Babama telefon alacağım. Aklımdaki telefonlar Xiaomi redmi note 8 pro Xiaomi redmi note 9 pro Samsung galaxy A51 9 Pro almayı düşünüyorum fakat kamerası toz alıyor gibi bir muhabbet var. Araftayım kesin bilgi lazım yardımınızı bekliyorum teşekkürler
  13. E

Kamera önerisi arıyorum

Zoomdan ders anlatımı yapacağım. Öğretmenim. Güzel kaliteli ve uygun fiyatlı tam bir fiyat performans ürünü olacak ürün önerisi olan var mı arkadaşlar ? Şimdiden teşekkür ederim
  14. E

RYZEN 5 3600 ISINMA SORUNU ÇÖZÜMÜ !

Cidden bu sorunu yaşayan ve detaylı olarak dinleyip çözüm isteyenler okusun. İnce detayına kadar anlatıyorum. Evet arkadaşlar geçen aylarda çokça yazdım çizdim. Bir çok öneri tavsiye geldi. Sistemimi ince hesapa teknige yolladım bir sürü süreç yaşadım. Ama çözüm şudur ve kesin bilgidir. Kimisi...
  15. E

Aşağıdaki GPU'lardan hangisini 1600 AF ile sorunsuz kullanabilirim?

Ryzen 5 1600 AF işlemci düşünüyorum. Stok hali ile kullanacağım. Size bu işlemciye uygun ekran kartı olarak ne düşünebilirim ? Gtx 1650 Rx570 Rx 580 Rx 590 Rx 5500 XT aklımda 5500 xt var. Darboğaz sorunu Yaşar mıyım ? Yada diğer ekran kartları ile en ufak darboğaz sorunum olur mu
  16. E

3.000-3.500 TL SİSTEM ÖNERİSİ

Sistem topluyoruz. PUBG, Lol vs gibi oyunları güzel fpste oynatsın. Maksimum bütçem 3500 Civarı. Aklımdaki parçalar Ryzen 5 1600 olsun işlemcisi. Ekran kartı önerileri olur. Direkt sistem linki önerisi yaparsanız sevinirim. Şuanda benim aradıgım düzeydi en iyi pc budur. BAŞKA PC ÖNERİSİ...
  17. E

5000-6000 ₺ Laptop önerisi

Arkadaşım hukuk öğrencisi mezun olacak ve laptop önerisi arıyoruz. Masaüstü değil işi gereği laptop lazım. Hem oyunlarda işini görecek hemde ödev ileride iş bir süre götürecek. Fiyat 5000-6000 skalası. Isınma vs gibi durumlar yaşamak istemiyor. Önerilere açığız herkese teşekkürler
  18. E

Ryzen 3600 işlemcinin ısınma sorununu yaşayıp çözenler

R5 3600 işlemcide bizzat kendisi bu sorunu yaşayıp ve çözüme ulaşan kişiler yazabilir mi acaba. Sorunu yaşadım kasamı ince hesapa yolladım. Stok sogutucuyu değiştirip cooler master A71C RGB sogutucusunu hediye olarak takmışlar fakat durum hala aynı. Ypatıgım testlerde hala aynı değerler. 1 ay...
  19. E

Ssd 95 derece

Arkadaşımın MSİ laptop mevcut. Bilgisayarın parçalarının ısısı normal derecelerde. Knight online oynuyorken İ7670HQ İşlemci 60 derece GTX 950M Ekran kartı 60 derece XPG Spectrix S40G. SSD 90-91-94-95 dereceleri gördü. El değmiyordu. Malesef benim bir fikrim yok ve arkadaşıma yardımcı olamadım...
  20. E

1000 TL'ye Kadar Ekran kartı önerisi

Arkadaşım için ekran kartı önerisi lazım, Bütçesi kısıtlı olduğu için ekran kartı alacak, Pcde ekran kartı yok on board, Oynanılan oyun sadece LOL, LOL DE 20-30 fps alıyor, 60-100 arası hafif iyi fps alsın yeterli, CPU; Intel Pentium G3250 Soket 1150 3.2GHz 3MB Cache 22nm İşlemci Anakart; ASUS...
Top Bottom