Arama sonuçları: *

• Users: akiff28
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. akiff28

9.000 TL ye kadar 2. el bisiklet önerisi

İyi günler 9.000 TL ye kadar 2. el bir bisiklet alacağım. Dağ bisikleti arıyorum genelde asfaltta kullansam da ara sıra taşa toprağa girerim 27,5 jant üstü önerilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Şuan en çok aklıma yatan Mosso raceline 29. fakat Rockrider'ın st540 modellerinden birini bu...
  2. akiff28

Salcano NG 650 mi Bianchi Aspid 39 mu ?

İyi günler, bisiklet alacağım ve 2 model arasında kararsız kaldım biri Salcano NG650 29 HD, diğeri Bianchi Aspid 39 MD Salcano 2023, Bianchi 2021 model. Salcano'nun hidrolik fren ve kilitlenebilir maşa artıları var fakat malzeme kalitesi beğenilmiyor sizce hamgisini almalıyım ya da başka bir...
  3. akiff28

700.000 TL civarına hafif ticari önerisi.

Merhaba, 700.000 civarına hafif ticari bir araç alacağız arabayı modern eşek olarak kullanacağımız ve arkasına sürekli çamaşır bulaşık makinesi vesaire yükleyeceğimiz için yeni Caddy'lere vesaire bakmıyoruz bu fiyata arkasına dediğim gibi yükleme yapabileceğimiz mümkünse az yakan parçası ucuz ne...
  4. akiff28

Tissotun otomatik kronograf mekanizmaları hakkında soru

İyi günler bi sorum olucaktı Tissotun Chemin Des Tourellesin kronograf versiyonlarında kullandıgı Otomatik kronograf swiss mekanizma hakkında bilgisi olan var mı ? Düz cheminde kullandığı powermatic80 den daha kötü-iyi midir sağlamlık, zaman tutma vesaire olarak ?
  5. akiff28

600.000TL ye hangisi

Merhabalar daha önceden de buna benzer bi konu açmıştım şimdi o konudan çıkan seçeneklerden daha net bi sonuç çıkarmak için bu konuyu açıyorum 600.000TL ye ilk arabam olacak bir otomobil arıyorum ve kafamda belli başlı seçenekler oluştu 2017-2018 1.6 benzin Opel Astra J (paket konusunda pek...
  6. akiff28

600.000 TL Bandına ilk otomobil önerebilir misiniz ?

Öncelikle herkese iyi günler... İlk arabam olacak 600.000 TL'ye kadar. (Abartı olmadan yukarı oynar) "Cvt şanzıman olmayan" otomatik manuel fark etmez (Mümkünse Manuel )bir otomobil arıyorum. Çok yakmayan mümkünse benzinli (cazip gelirse dizel de olur.) Bir otomobil önerirseniz sevinirim...
Top Bottom