Arama sonuçları: *

1. Vegandana

Bannerlord "the application faced a problem" hatası

Bannerlord'u 80 saat oynadıktan sonra canım sıkıldığı için mod yüklemeye karar verdim. Manuel olarak modları yüklediğimde application faced a problem hatasını aldım. Modları silince hatayı almaya devam ettim oyunu sildim yine hata devam etti hatta oyunu yeni yüklemiş bir arkadaşımdan appmanifest...
  2. Vegandana

Öneri F/P M2 SSD ÖNERİSİ 1TB

1000-1500 tl bütçe ile 1 tb f/p bir m2 ssd önerebilir misiniz? teşekkürler.
  3. Vegandana

Yardım Ekran titremesi sorunu

yeni aldığım ekran kartı Rx 6600 hdmi çıkışlı olduğu için hdmi to vga kablosu ile monitörüme bağladım ilk açtığımda titreme vardı sürücü indirince geçti ama şu 2 gündür bilgisayarı açtığım anda yine titreme oluyor 1 2 saat böyle kullandıktan sonra geçiyor bilgisayarı kapatana kadar olmuyor ama...
  4. Vegandana

Sistem yükseltmek için alacağım parçalar iyi mi alınır mı ?

şuan 2.el alma imkanım çok yok ailemin o işlerle uğraşabileceğini sanmıyorum bütçede 8bin tl civarı hatta biraz aştım 600 lira civarı bu bütçeyle en uygun almaya çalıştım bu kadar oldu. 1686658569 onuda düşündüm ama malesef 1300 lira fiyat farkı olduğu için şuanlık yapamıyorum. teşekkür ederim...
  5. Vegandana

Sistem yükseltmek için alacağım parçalar iyi mi alınır mı ?

Ryzen 3 1200AF Gigabyte B450M S2H Sapphire Amd Radeon Hd5670 1GB 8gb 3000 mhz corsair vengance ram fsp ahbc500W şuanki güncel pc mi yükseltmek istiyorum r5 5500 ve rx 6600 ve 8gb daha ram takviyesi yapmayı düşünüyorum. şuan bütcem bunlara yetiyor sizce birbirine uyar mı psu yeterli olur mu ...
Top Bottom