Arama sonuçları: *

1. M

WİNDOWS 10 masaüstünün sağ tarafı tıklanmıyor

Merhabalar. Masaüstüm sağ tarafında kalan simgeler tıklanmıyor sadece klavye uzerundeki ok işaretleri ile hareket edip açılıyor aynı zamanda herhangi bir pencere acınca tam ekran yapınca kapanmıyor mouse uzerıne getırınce algılamıyor ve bu sadece sağ tarafta gerçekleşiyor. yardımlarınızı...
  2. M

RAM MHZ VE FPS SORUNU

Aynen sadece cod warzone akıcı oynamak için almıştım beklentimi karşıladı şuan bence ram alırken marka veya mhz e çokta dikkat etmemek lazımmış.
  3. M

RAM MHZ VE FPS SORUNU

Sistemin ryzen 5 2600 rx570 oc gigabyte x370m 1x anakart resimlere göre bi sorun varmı şuan 3200 mhz demi çalışıyor?
  4. M

RAM MHZ VE FPS SORUNU

resimleri yüklemeyi unuttum resimler burda daha iyi anlaşılıyor. https://hizliresim.com/0gQd3D
  5. M

RAM MHZ VE FPS SORUNU

Merhabalar daha önce 2400 mhz 8 gb ram vardi şuan 8x2 gb 3200 mhz ram taktım eski rami çıkarıp biosa girip xmp profili 1 seçtim ve 3200 mhz olarak gozukuyor ancak cs go girip deneyince hiç bir fps farkı alamadım sebebi ne olabilir?
  6. M

Ram ve anakart uyumu için yardım

Ryzen 5 2600 kendi sitesinde max 3000 mhz e kadar destek veriyormuş bu durumda 3000mhz cl15 mi yoksa 3200mhz 16 cl mi mantıklı?
  7. M

Teşekkürler, extra 2 ram psu'da bir zorlama yaratırmı bu ramlar çok w' yiyen şeylermi? :)
  8. M

Merhabalar, 2x8 3200 Mhz ram almak istiyorum ancak anakartımın önerdiği ramlar türkiye piyasasında yok , farklı bir ram alıp takmak ne gibi sorun yaratır veya sorun yaratırmı bu arada xmp profili ile 3200'e çekicem anakartım 3200(oc) desteliyor. Anakart modelim: GIGABYTE AX370M-DS3H...
Top Bottom