Arama sonuçları: *

1. fakehamsi

Disk kullanımı sorunu

Az önce PUBG'yi güncelledim hiç böyle bir sorun olmadı türknet 1000mbps kullanıyorum anında yüklüyor iyi güzel, ama Rust'ı güncellerken her zaman böyle oluyor rust ssd ye yüklü ona rağmen 14mb güncellemeyi yapamıyor 15 dakikada bu kadar güncelledi. Epic games'te Rocket League 2.1 gb güncelleme...
  2. fakehamsi

Ryzen 5 5500 rx 6600

birbirlerini nerdeyse dengeliyorlar yani kısaca uyumlular. darboğaz olmaz hocam iyi akşamlar.
  3. fakehamsi

Çözüldü✓ MSİ Ventus ve MSİ Gaming Z Trio arasında donanım farkı var mı?

Epey üzerinden baktım da 3070ti fiyatları en düşük 13k dan başlıyor o da bilinmedik bir marka. İkinci elden mi bahsediyorsun? 1686939724 Ben en iyi önerdiğiniz ekran kartlarının test videolarına bakayım ordan karşılaştırırsam daha sağlıklı olur.
  4. fakehamsi

Onu gördüm ya ben şey anlamında sordum hani 3060 ve 3060 ti ın arasındaki güç farkı olsun 256 bit in farkı olsun bunlar nedir?
  5. fakehamsi

Ventus ve Gaming Z modellerinden farkı nedir hocam bu ekran kartının?
  6. fakehamsi

Gaming Z modelinin 9800-9900 Ventus modelinin 9500-9400 arası değişiyor
  7. fakehamsi

Arada 400 lira gibi bi fark var öyle fazla bi fiyat farkı da değil benim için. Cevabın için teşekkür ederim
  8. fakehamsi

Bilgisayarımda darboğaz problemi var onun için işlemci ve ekran kartımı yenileme kararı aldım. Beni fazla aşmayacak iki ekran kartı buldum bunlardan birisi MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 GAMING Z TRIO 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı, diğeri de MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 Ventus 3X OC LHR 12 GB...
Top Bottom