Arama sonuçları: *

• Users: MeoWSooN
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. MeoWSooN

Ekran kartına soğutucu takmak

Geçenlerde Amd Radeon rx 480 4gb ekran kartı aldim ama ekran kartı çok ısınıyor yüksek grafikli oyunlara girince özellikle acaba bu ekran kartına ekstra bir soğutucu takılabilir mi 1712482115 Tek fanlı
  2. MeoWSooN

24+5 dvi yi 24+1 yapmak

Ekran kartım 24+1 pin dvi kablo girişi var ama dönüştürücüde 24+4 pin ekstra olan 4 pini kırıp kullanabilirmiyim
  3. MeoWSooN

Telefonun ekranı bozuldu

Arkadaşlar redmi note 11 pro 4g telefonumun ekranı bozuldu yeni ekran takmak istiyorum fakat 120hz ve amoled ekran bulabilir miyim telefoncularda bilemiyorum konu hakkında fikri olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim 1710442185 Takacam derken tabikide ben takmayacam bir telefoncuda yaptırıcam
  4. MeoWSooN

JGINYUE H610i alınır mı

Bugün gereksizce aklıma mini itx pc toplmak geldi ulan kafamı karıştırdı lga 1700 mini itx anakartlara bakarken JGINYUE bu markaya ait bir h610 chipsetli anakart gördüm şuanda asus prime h610 anakarta sahibim satıp bunu almak mantıklı emin değilim aliexpress te satıcılar çok fazla var YouTube da...
  5. MeoWSooN

Asus prime h610m çok yavaş çalışıyor

Ekran kartımın uefi desteği yok bundan kaynaklı olabilir diye düşündüm ekran kartım gf8400gs sonra biosta 4100mhz gördüm bundan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum açma tuşuna bastıktan yaklaşık 30 sn ye sonra asus yazısı geliyor del bastığımda yaklaşık 1 dk sonra bios ekranı geliyor 1705385343...
  6. MeoWSooN

Yardım anakarta güç gelmemesi normal mi?

Öncelikle merhaba bugün anakart test ederken(asus h610m-a d4) güç gelmedi ankarta psu 24 pin girişini bağladım 12 v girişininde 4 pinini tek bağladım psum eski olduğundan işlemcimi taktım ve pwr butona tornavidayla açtım fan 1 sn döndü durdu ramsiz olduğundan diye düşünüyorum normal midir Pwr a...
  7. MeoWSooN

Kasa önerisi Psu'suz

Psu suz kasa arıyorum aradığım özellikler şunlar ön taraf tamamen mesh 120mm 3 tane fanlı üst taraf 120mm×2 destekli 240mm yani alt taraf fark etmez 3.5 inch 2 veya 3 tane hdd yuvası sata 2 tane ssd destekli anakartim h610m-a d4 ve birde pci soketleri kırılmadan yani vidalı olursa süper olur
  8. MeoWSooN

Öneri Anakart ve işlemci tavsiyesi

Öncelikle merhaba babamla bir sınav üzerine sözleşmeştik istediğim şeyi alacaktı ben anakart alıp babama işlemci ve ramleri aldırmayı düşünüyordum rx 570 ekran kartım kasam ve 500w psum var Anakart için 2000-2500 TL bütçem var ikinci el almayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim ve işlemci...
  9. MeoWSooN

Öneri Overclock yapacam fan önerisi

Şuan ki işlemcim Xeon e5450 önceki ekran kartım gt 440 tı darboğaz yapmıyordu fakat pc mi yükseltmeye karar verdim ilk ekran kartı aldım rx570 aldım ortalama 30-50 arası bi fps farkı oldu darboğaz oluyor işlemcime bir soğutucu alıp 4 ghz yakın bir overclock yapmayı düşünüyorum bayramdan 1 ay...
Top Bottom