Arama sonuçları: *

1. Y

2'inci klavyemi bu şekilde kullanabilirmiyim

nasıl yani ? bilgisayarıma 2 sinide bağladıktan sonra 2 inci klavyemi direk makro klavyesi yapabilirmiyim ?
  2. Y

2'inci klavyemi bu şekilde kullanabilirmiyim

merhaba bende 2 tane klavye var 2 sininde kendi proglamı yok ama ben 2 sinide aynı anda kullanmak istiyorum ama birimde normal klavye diyerinede stremdeck gibi başka işlevler eklemek istiyorum yani ikinci klavyemi makro klavyesi yapmak istiyorum ana klavyemde oyun 2 inci klavyemde makrolar...
  3. Y

obs akıcılık sorunu yardım gerek

yaptım ama hala ekran akıcılılı gidiyor
  4. Y

ekran kartından yayın yapıyorum o zaman yayını 60 kaydı 144 yaparım
  5. Y

merhaba arkadaşlar hemen soleyecem hiç uzat mayacam normalde benim oyunum akıcı obs fps oranıda yüksek ama normalde yağ gibi kayan ekranım var ama obs açınca sanki 60 hz ye düşmüş gibi neden kendi motitörümün hz sini ve sistemimi yadım obs ayarlarını ufaktanda yazdım sistemim rtx 4050 intel i5...
  6. Y

Windows 11 yeni kullanıcı bütün verileri aktarma

merhaba arkadaşlar özetle konuşucak olursam ben yeni bir profil yani 2 inci bir hesab açıçam windows'da ama 2 inci hesabımdada 1 inci yani ana hesabımdaki bütün oyunlardır dosyalardır şifredir vb vb olsun istiyorum bunu nasıl yapabilirim
  7. Y

Discord Bot yardımı açıklamayı okuyun.

Merhaba Direk Soracam Ben bir bot istiyorum bot da tek bu özellik olsun yeter özellik şu olması gerek tepki rol gibi ama bir rol verdikten sonra diyer rolleri otomatikmen alacak mesela üye rolünü verdi üye 2 üye 3 rollerinide o adamdan silecek bunu yapabilen bir bot varsa bildiğiniz ingilizcede...
  8. Y

Discord Bot İçin Yardım açıklamayı oku

merhaba kısa kesecem direk konuya geçeçem ben kodlama yapmadan discord bot yapmak istiyorum kod girmeden benim yerime kodu yapacak ve 7 / 24 olacak birde bedava olacak yani premium vb şeyleri olmayacak bilen varsa yazarsa sevinirim şu 2 siteyi denedim onlar dışında solerseniz sevinirim botghost...
  9. Y

Aşağıya yazdım sistem fortnite'da kaç fps alır ?

Reisler benim sistemim bu. Bu sistem fortniteda Düşük,Orta,Yüksek ayarlarda kaç fps alır tahmininiz varsa yazarsaız sevinim şimdiden tşk. sistemim ekrankartı: rtx 4050 işlemci: i5 13500H ram: 32 gb (3200 mhz,16+16 olalak) 1 tb ssd
  10. Y

1 Minecraft dünyadına 2 farklı hesapla girersek aynı data aktarırır mı?

yani dünyanın dosyalarından hesapın saveinimi değiştirmem gerek
  11. Y

geçmezmi diyorsunuz 1695498704 çünkü ana hesapımı kaybettim de yeni hesap alıcam alırsam o save geçermi dedim
  12. Y

ben minecraft oyununda bir dünya kurdum diyelim ben bilmemnehesap1 diye bir hesapdan girdim oynadım bu dünyada diyelim sonrada ben başka bir hesapla girdim bilmemnehesap2 diyelim bilmemnehesap1 de yaptım gelişmeler bilmemnehesap2 de olurmu lvl fln
  13. Y

Merhaba arkadaşlar ben bir Minecraft dünyam var ve o hesapdaki "kişi" kaydını yeni bir hesapdan girersem ona da geçer mi? Örnek. Örnekisim1 = 10 seviye oldu ve envanterinde 1 tane elmas var ve birkaç tane de başarımı var. Bunu yeni hesapla girerse ona da geçer mi Örnekisim1 = 10 seviye oldu ve...
  14. Y

Teledonumda nasıl sanal ram acabilirim

hayır çıkmıyor
  15. Y

yani sanal ram açamaz mıyım
  16. Y

Merhaba arklar ben telefonumda nasıl sanal rami acabilirim Ram plus da max 4 gb var
  17. Y

bu lensi takarsam görüşümü kısıtlarmı ?

merhaba arkadaşlar ben bu lensi almak istiyorum (cosplay vb için) görüşümde bir kısıtlama olurmu yani görmemi engellermi lensi douma seçili olacak şekilde bakıp solerseniz sevinirim fotorafta koydum gibi douma kısmı seçili olacak şekilde bakıp solermisiniz rica etsem ...
  18. Y

csgo 2 de fps düşüyormu ?

ooo baya kötü o zaman
  19. Y

csgo 2 de fps düşüyormu ?

merhaba arkadaşlar ben çok merak ettim csgo 2 de fps düşüyormu yani csgo da ve csgo 2 de ne kadar fps alıyonuz bana yazarmısınız
  20. Y

Düşük Sistem İçin Obs Ayarı veya Başka Program Önerisi

Merhaba ben obs den video kaydı almak istiyorum video & clip için obs kullanmak isttemekteyim ama ne yaparsam yapim düşük sistemim oldu için kasıyor sizden 2 şey isteyecem benim sistemim bu İşlemci: İntel İ5 6200U Ekran Kartı Dahili (paylaşımlı): intel hd grafic 520 ram: 16 bu sistemle hem...
Top Bottom