Arama sonuçları: *

1. E

🔥İndirim MİGROS Çoklu İndirim Kampanyaları ve Hediyeli Ürünler

migros izin vermiyor maalesef keşke izin verseydi , evi değil ama arabayı (19 model dacia sandero) satmayı planlıyordum.
  2. E

🔥İndirim MİGROS Çoklu İndirim Kampanyaları ve Hediyeli Ürünler

konu olmasa bu kadar ucuz fiyata alamazdım, çok teşekkürler
  3. E

🔥İndirim S23 FE 256GB 20250TL TRENDYOL SATICI

idefixle kötü bir anınız mı var?
  4. E

🔥İndirim Garanti bbva-bonus flaş 200 TL bonus kampanya🔥

işbankasına bağlı bir app tosla gibi tosla da akbankın zaten burada anlatmak uzun sürer ama internette veya form başlıklarında aratırsanız detaylı bilgi bulabilirsiniz
  5. E

🔥İndirim Garanti bbva-bonus flaş 200 TL bonus kampanya🔥

eğer 1.5k bir şey satın alacaksanız bunun yerine naysta kullanabilirsiniz. 150 TL garanti nakit para veriyor, kesintisiz olarak işbankası hesabınıza da çekebilirsiniz. Siz yine de bir kampanyayı deneyin eğer olmazsa siparişi iptal edip naysı alternatif bir seçenek olarak kullanabilirsiniz
  6. E

Baseus Adaman 2 Overseas Edition 20000 mAh 30 WHızlı Şarj Powerbank 972 TL

hocam test edip paylaşma şansın var mı misal teorikte kapasite değil gerçek kapasitesini 100den 0a ortalama bir ölçümle x model telefonu veya cihazı şu kadar şarj etti, ısınma problemi vb var mı gibi gibi yaparsan çok sevinirim valla
  7. E

❌İndirim Bitti! Aliexpress Geri Döndü 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

hocam ailexpress hiç kullanmadım da vergiler dahil fiyatları nereden öğrenebilirim ve gümrükte vs. ekstra vergi çıkıyor mu problem yaşanır mı
  8. E

Yukardaki Screenshotta 972 olarak satılıyordu, sepete özel indirimle 972 idi sonrasında firma kaldırtmışsa bilemem tabii 1711879410 Hocam üzerinde yazan yılı söyleme şansınız var mı hangi yıl üretilmiş 1711879461 Site sepette 972 TL diye indirimi vardı zaten yukardaki ss'e bakarsanız akakçede...
  9. E

sepette peşine 970 TL, 3 ay taksite 1024 TL gidip bakmıyor musunuz
  10. E

gerçek mah değeri hesaplamadan bulabilirsiniz takribi 12000-14000 mAh değeri verir 2 ile 2.7 kez doldurur
  11. E

Linklere basmaktan çekinen arkadaşlar oluyor o yüzden koymuyorum zaten idefixte aratılırsa çıkar diye düşündüm
  12. E

970 TL'ye 20000 mAh başka sa&lam marka powerbank olduğunu düşünmüyorum. 30 Watt ve Type -C çıkışlı olması üzerine 3 AY PEŞİN FİYATINA TAKSİT İMKANİ sunuluyor. Deprem çantanız yoksa alıp atın içine veyahut günlük kullanım için, anker almamış olsaydım net bunu alırdım. Taksi imkanlı Dönem boyunca...
  13. E

🔥İndirim Migros cips indirimi

1 tane daha ekleyip nays ile ödesen %15 indirim alacaktın 🤠🤠
  14. E

🔥İndirim GETİR İkincisi 1TL

a101den ürün alınmaz, gıdamüfettişine bakın adamlar skt geçmiş ürünleri indirim adı altında satıyorlar
  15. E

ona dikkat etmedim
  16. E

skt çok uzun zaten al 5 tane naysla öde zaten kargoyu nays ödemiş oluyor neredeyse
  17. E

🔥İndirim 🔥🔥BEDAVA 1 AY DİSCORD NİTRO🔥🔥

bunu anlamazlar usta boşver kendilerini avutsunlar.
  18. E

❌İndirim Bitti! QCY T13 - 5.1 Bluetooth (454 TL)

başlıktakını anc modeli sandım ben de dikkatli bakmamışım benim yorumum anc modeli için, sevgilimden de herhangi bir şekilde kopma , bağlanamama vs. gibi bir problem yaşadığını duymadım , updatelmek isterseniz veya isteyen olursa diye söylüyorum.(Bu arada Onun telefonu samsung 21 fe'ydi diğer...
  19. E

❌İndirim Bitti! QCY T13 - 5.1 Bluetooth (454 TL)

sevgilimde var, wpden olsun normal aramadan olsun mikrofon kalitesi çok iyi geliyor, ben de ht 05 modeli olmasına rağmen o kadar iyi gelmiyor ses ki çok temiz geliyordu satıcı büyük firma olmadığı için fırsatı değerlendiremeyeceğim
  20. E

🔥İndirim 64GB Kingston Usb 3.2 132₺🔥🔥

alınacaksa da 512 alınmalı ihtiyacınız olmasa bile amazonda iş bankasına 9 taksit imkanıyla hiç bir şey etmiyor ama gelecekte elbette alan ihtiyacınız olacaktır.
Top Bottom