Arama sonuçları: *

1. Scooter

Yardım MSI MONİTÖR PANEL ARIZASI

Msi optix mag272cqr 165hz monitorumde bugun oyun oynarken bir anda cizgiler olustu ne oldugunu anlaymadim internette biraz araştırınca panel gitmis monitor çöp olmus gibi yorumları gordum bazı forumlarda monitorun garantisi biteli 1 ay falan oldu teknik servis ne kadar fiyat cıkarır işlemler ne...
  2. Scooter

BEŞİKTAŞ FORMA CİNSİYET ANLAMA

Selamlar elimde hediye gelen 16 17 sezonuna ait bir forma var kadın formasımı erkek formasımı nasıl anlayabilirim
  3. Scooter

DIOR SAUVAGE EDT Mİ EDP Mİ

hocam 7-8k civarına çıksam bi 7-8 daha ekler creed aventusa tercih ederim bütçe o kadar yok ama bois imperial kokusuna bakacağım tavsiye için teşekkür ederim
  4. Scooter

DİSCORD BEDAVA NİTRO SORUNU

Bugün epic games in bedava verdiği nitroyu aldım ancak kartımdan 2 kere 104TL tutarında çekim yapıldı e iade edilmedi discorda ticket açtım iade işlemi ne kadar sürer?
  5. Scooter

Koku farkı varmı hcoam
  6. Scooter

Dior sauvage için edt mi yoksa edp mi tercih edilmelidir arasında koku farkı varmı?
  7. Scooter

OYUNCU mouse ÖNERİSİ

Rgb kapalı 48 saat dayandıramiyordum zaten satılırken bu sürelerin yazılması yasaklanmalı
  8. Scooter

OYUNCU mouse ÖNERİSİ

mousepadim varda elimdeki rival 3 wireless scroll tuşunu yapmaya calisirken kademeli kaydırması bozuldu ve skatezleride büküldü değiştirmeyi düşünuyorum oneriler icin teşekkür ederim 1716923271 Bir sorum olacak rival 3 wireless 400 saat ve üstü pil ömrü sunuyordu ancak pilleri 48 saat...
  9. Scooter

OYUNCU mouse ÖNERİSİ

Selamlar 800-900 TL'ye alabileceğim en iyi gaming mouse hangisi olur fps oyunları oynuyorum genelde önerebileceğiniz bir şey varmı uzun süre gidecek
  10. Scooter

STEEL SERIES RIVAL 3 WIRELESS SCROLL

Steel series wireless 3 kullanıcısıyım kronik problemi olan scroll tuşunun kafasına gore çalışma sorununu düzeltmek için mouseyi açtım ve kademeli kaydırma metalini gevşettim ancak yinede sorun devam ediyor ve sökerken skatezleri biraz yamultmuşum nasıl düzeltebilirim 1716918136 Kademeli...
  11. Scooter

Yardım mouse İÇİN ŞARJLI PİL

Öncelikle Selamün Aleyküm steel series wireless 3 kullanıcısıyım ve cok fazla kumanda pili (AAA) tüketiyor şarjlı pile geçmeyi düşünüyorum, şarjı uzun dayanan pil + adaptör önerebilir misiniz?
  12. Scooter

FC24 KARİYER SAVE GERİ ALMA

Hallettim beyler sağolun 175m ye sattigim oyuncuyu 140a geri aldım
  13. Scooter

maalesef 1711482458 oyun dosyalarından karıştırıp yapılamazmı
  14. Scooter

Merhabalar yanlışlıkla satmamam gereken bir oyuncuyu sattım kariyer oto save almış son otosave yi nasıl silebilirim lütfen yardım
  15. Scooter

Yardım MSI MÖNİTÖR GARANTİ NEREDE

2 hafta şehir dışındaydım ve monitörüm kapalı fişide çekili bir şekilde 2 hafta boyunca hiç ellenmeden durdu eve geldim monitörü açtım ve monitörün alt tarafında çizgilerin oluştuğunu gördüm İstanbul'da garanti kapsamında msi teknik servisi nerede var bilgisi olan varmı nereye götürebilirim...
  16. Scooter

Yardım ETS 2 SCANİA FULL BEYAZ NASIL YAPILIR

Dlc kısmında bulamadım link atabilirmisiniz rica etsem
  17. Scooter

Reis ön panjur falan beyaz yapıyorlar şunun gibi
  18. Scooter

Scania 730s full beyaz yapanlarla karşılaşıyorum truckersmpde ancak böyle bir dlc veya local modlu save dosyası bulamadım elininzde varsa yardımcı olurmusnuz
  19. Scooter

ETS 2 1.48 LOCAL MODLU SAVE DOSYASI

hocam beyaz scania 730s local modlu save dosyası olan varmı
  20. Scooter

Yardım DOSYAYI AÇMALIMIYIM ?

:(
Top Bottom