Arama sonuçları: *

1. F

Huawei hg658v2 qos ayari yok

Baktığım zaman qos buldum ama bütün cihazları sınırlıyor benim ise bi kac cihazı sınırlamam gerek bunun için ek uygulma da olur önerebileceğiniz bisey var mı
  2. F

İNTERNET HIZIM KAÇ MBPS

hehmen deniyim 1725799253 hala daha aynı yükselmemiş galiba
  3. F

İNTERNET HIZIM KAÇ MBPS

Yıldırım düşmesi sonucu modem yanmıştı hazır modem yanmışken internet hızını yükseltelim dedik babam yükselttik dedi ama hız testinde hala daha 8mbps çıkıyor
  4. F

ALT YAPI SORGULAYAMIYORUM

Sağol
  5. F

Diğer katları demeyince aynı çıkıyor ama diğer bunları denemedim 1724831256 Başka binayı demeyince 68mbps çıktı
  6. F

Denedim ama gene altyapı yok diyor
  7. F

EEE okuyacam aynı zamanda oyun oynamak istiyorum

13.Nesillerde sorun vardı galiba dikkat etmemişim islemcisine adaptör düşük kalıyormuş 13.nesillerde diye duymuştum ama fiyati uygundur tek eksisi ddr4
  8. F

Şuan NetSpeed in 8mbps wifi sini kullanıyorum ama altyapı sorgula diyince alt yapı sorgulamıyor bir sürü siteden denedim ama hiç biri bulamıyor nereden bakacam NetSpeed TürkTelekom un alt yapısını kullanıyormuş galiba wifi çok yetersiz geliyor ne kadar yukseltebilecegime nereden bakacam
  9. F

EEE okuyacam aynı zamanda oyun oynamak istiyorum

Fiyatına göre çok pahalı boraz daha çıkarsan 4060 li katana bulunabilir cyberg ve thin serisi 45 watt ekran kart ikullaniyor yani 140w bi 4050 den düşük bir performans veriyor bütçeye 60 demişsin çok daha iyi laptoplar bulunabilir 1724788785 Bunlarda şarj eksilme sorunu var diyorlar
  10. F

ŞİMŞEK ÇAKTI PC KAPANDI

Sağol 1724787168 Bunlar çabuk bozuluyor mu yoksa dayanıklı mi oluyor
  11. F

ŞİMŞEK ÇAKTI PC KAPANDI

Araştırdım psu yu ama bisey bulamadım var mı yok mu hiç bi yerde bulamadım 1724786910 Ne tür primler önerirsiniz marka olarak bilgim yok prim konusunda 1724786927 Priz konusunda olacaktı yanlış yazmışım
  12. F

ŞİMŞEK ÇAKTI PC KAPANDI

İnşallah sıkıntı olmaz aşağı inmiştir yağmur cilemeye başladı baya yakına şimşek düştü
  13. F

ŞİMŞEK ÇAKTI PC KAPANDI

Şimşek çaktı sadece pc nin olduğu odanın şarteli attı ve oyun yükseliyordu şimşek çıkınca pc kapandı sarteri açtım açıldı bi sıkıntı yok gibi ama bi sorayım dedim kasa thermaltake s200 tg içindeki psu thermaltake tr2 s 650watt dı yanlış hatırlamıyorsam ayrıca pc ile modem aynı odadaydı ve...
  14. F

CREATİNE su ile karismiyor

Supplamentler marka creatine suda zor karışıyor hatta isim vardi 2 dk ayrıldım karışan creatine bardağın dibine çökmüş bidaha karıştırdım içeren de karışmayan taneleri geliyor agizma
  15. F

FS22 darbogaz sorunu

Ekran kartı kullanırım bazen %30 lara kadar düşüyor genellikle %70 lerde işlemciden darboğaz yapması imkansız 7500F 4060ti i çok rahat besler 1724258618 1724258705 Olduğum yerde durarsam %100 oluyor hareket edince ekran kartı kullanımı düşüyor
  16. F

Barfiks çubuğu onerisi

Herhangi bi barfiks cubugu taşır 1723741991 Kapı barfiks cubugu mu olacak
  17. F

40K HAZIR SİSTEM ÖNERİSİ

Vatanda 4070 li var fiyat uygun gibi piyasayı tam bilmiyorum ama diğer sitelerde ne vardır bilemem
  18. F

USB ile Windows nasıl yüklenir

Rufus ile uğraşmaktansa gidip windows medya oluşturma aracından yapamak daha mantıklı değil mi dedim yanlış anlamışsınız windows medya oluşturma aracından yuklediginzden rufusa gerek kalmıyor flaşı direk format flasina çeviriyor
  19. F

USB ile Windows nasıl yüklenir

Pc olması lazım yoksa kazıklarlar kötü bi pc olsa be yeter arkasında vs. Varsa izin al veya ona söyle yükleyiversin yüklemek için en az 8gb flaş windows medya oluşturma aracı de ordan yükle yapamazsan mecbur bilgisayarcı yukleyecek 1723740441 Böyle uğraşmaktan microsoftun kendi sitesinden...
  20. F

HGS ÜCRETLERİNE DEV ZAM!

Bende diyorum ki bu adama bu hakkı tanımışlar emekli olmuş bu devletin suçu kanun yanlıs eyt li nin suçu değil ayrıca 20 25k yi kim alıyor hangi emekli alıyor çoğu en düşükten alıyor
Top Bottom