Arama sonuçları: *

1. A

Garanti ekranında değişim

Laptopumu Vatan Bilgisayar aracılığı ile garantiye gönderdim sorgulama ekranında yetkili servis kontrolünde etiketinden yetkili serviste hazır etiketine döndü. Birkaç gün önce tekrardan yetkili servis kontrolünde etikene döndü. Bu ne anlama geliyor?(20 temmuzda gönderdim 21 gün geçti)
  2. A

LENOVO İDEAPAD FPS DÜŞÜKLÜĞÜ

şarjda oynuyorum zaten
  3. A

LENOVO İDEAPAD FPS DÜŞÜKLÜĞÜ

ELİMDE LENOVO İDEAPAD GAMİNG 3 RTX3050 İNTEL İ5 11.NESİK 8GB RAM OLAN SÖZDE OYUN BİLGİSAYARI VAR CS DE EN DÜŞÜK AYARLARDA 1024*768 ÇÖZÜNÜRLÜĞÜNDE 120 FPS GÖRMEYİ BIRAK ÇATIŞINCA 80 70 FPS LERE DÜŞÜYO VALORANTTA DA AYNISI OLUYO AMA BAZENLERİ CS DE 180 FPS FALAN VALODA 150-200 ARAASI VERİYO...
  4. A

youtubede kasma donma sorunu

teşekkürler hızlandı bir tık :) o777
  5. A

youtubede kasma donma sorunu

bilgisayarım opera ve google farketmeksizin youtubede kasıyor tam ekrandan küçük ekrana geçerken veya video değiştirirken çok kasıyo ve bekletiyo bilgisayarım lenovo idaepad gaming 3 rtx 3050 11. neil i5 işlemci 8 gb ram(tek slot)
  6. A

lenovo laptopun ekranı kaç Hz

teşekkür ederim <3
  7. A

lenovo laptopun ekranı kaç Hz

kanka bendede lenovo var rtx 3050 ve inteil i5 11.320h kanka bu laptop video izlerken twitch yt gibi platformlarda 1080p de kasmazken 720p ve 480p de kasıyor neden biliyor musun
  8. A

VİDEO izlerken kasma

Arkadaşlar merhaba bigisayarim 1080p(hd) video izlerken kasmıyor fakat bazı vidrolar veya twitchte 720p de bir video izlediğimde biligsayarım kasıyor ve laglanıyor sebebi nedir?
Top Bottom