Arama sonuçları: *

1. GeceArzusu

320 TL'ye Kasa tavsiyesi

https://urun.n11.com/bilgisayar-kasasi/darkflash-pollux-mesh-mid-tower-kasa-psu-yok-P405136650?gclid=CjwKCAjw1v_0BRAkEiwALFkj5l3j88XeW3Qzbg1vKvpHgS_CM6eLlDAQjmoBz2G8eI2oVD8x5ul7fhoCzuwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds bu ggüzel bence önü mesh yapıda
  2. GeceArzusu

Bellek Hızı Ne Kadar Olmalı

kardeşim ne demek fps artması olmaz tabikide olur nasıl 2400 mhz ile 3000 mhz arasında fark oluyorsa ondada fark olur ama 3000 mhz ise zaten gayet idealdir 1587595701 elbette fps artışı olur ama 3000mhz gayet güzel,ideal bi ram frekansı boşa para vermene gerek yok bence
  3. GeceArzusu

DA YENİ SİSTEM 850 DOLAR

maalesefki bütçemi aştı alamadım :(
  4. GeceArzusu

Film önnerisi

intikam değilde bilim kurgu olarak avengers serilerini öneririm veyada thor ragnarok thor blackpanther,ilkyenilmez kaptan amerika,veyada thor karanlık dünya ironman serileri ya tüm marvel filmleri güzel işte ama en iyisi endgame
  5. GeceArzusu

1400 TL Telefon Önerir Misiniz?

REALME 5İ ÖNERİRİM GÜZEL Bİ TELEFON FİYAT BANDINDA 1587252124 REALME 5İ DAHA İYİ MEİZU DAN GEREK ŞARJ AÇISINDAN KAMERA AÇISINDAN VE TASARIM AÇISINDAN DAHA İYİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN ?
  6. GeceArzusu

AMD işlemci İNTELi artık dövüyor

FİYAT PERFORMANS AÇISINDAN TABİKİDE AMD AMA PARAM VARSA TABİKİDE İNTEL İŞLEMCİ ALIRIM PERFORMANS AÇISINDAN BENCE DAHA İYİ
  7. GeceArzusu

Donanım arşivi insta hikayesi...

@Mehmet Yılmaz @Abdullah Hacıgül abiler spoiler içerikli bi yorum yaparmısınız özellikle fiyat açısından bi spoilerli yorum grupta paylaşın
  8. GeceArzusu

Türk Telekom Upload Hızını İki Katına Çıkarttı. Türknet Uploadım 8Mbps Oldu

download ım 21.47 upload ise 2.78 ve aylık 130 1260 TL ödüyorum bu fiyata kıyasla iyi mi? @Abdullah Hacıgül ping ise 12
  9. GeceArzusu

2.El Pc Ne Kadar Eder ?

2000 2500 zorlasan 2700 e kadar satarsın
  10. GeceArzusu

r5 3500x, r5 3600

3600 daha iyi performans veriyor ve ileriye dönük
  11. GeceArzusu

Kaç sene idare eder?

3 4 yıl belkide 5 yıl götürür seni
  12. GeceArzusu

Bu Satıcı Güvenilirmidir

satıcı zaten hepsiburada güvenilir sıkıntı çıksa bile müşteri hizmetlerini ararsan hallederler.
  13. GeceArzusu

pc toplamada bilgili olan ve ekonomiye yönelen biri gelsin

https://www.teknobiyotik.com/bilgisayar/oyuncu-bilgisayari/ekran-kartli-oyuncu-bilgisayari/teknobiyotik-p1-2020-version-oyuncu-bilgisayari.html
  14. GeceArzusu

Bilgisayarımda neleri upgrade etmeliyim?

işle işlemciyi 1600 af yap anakartı yükselt birde ram takviyesi yap (anakartı yükseltmeyebilirsin seni idare eder)
  15. GeceArzusu

Millenicom mu Türknet mi

MBS NİN YANINDA UPLOAD DA ÖNEMLİ bu videoya bak belki yardımcın olur ben türknet i seçerdim taahütüm bitseydi eğer türknetten memnun değilsen istediğin zaman cıkabilirsin türknet te taahhüt yok ve birde bu siteye bak türknet in kendisi taahüthakkında bilgi vermiş...
  16. GeceArzusu

R5 2600 vs R5 3500x ( Hangisi Daha İyi ? )

EVET ÇÜNKİ 2600 İLE 1600 AF AYNI PERFORMANSI VERİYOR
  17. GeceArzusu

TOPLAMA BİLGİSAYAR

SİSTEM GÜVENİLİR DAHA GEÇEN Bİ ABİMDE SİPARİŞ ETTİ FORUMDA VİDEOSUNU PAYLŞTI SIKINTISIZ ELİNE GEÇMİŞ yani güvenilir daha öncede böyle sorular sorulmuştu site hakkında site güvenilir youtube ve google den araştırabilirsin
  18. GeceArzusu

R5 2600 vs R5 3500x ( Hangisi Daha İyi ? )

ikiside değil ryzen 5 1600 AF daha iyi olur veyad bütçen varsa 3600
  19. GeceArzusu

Ryzen 5 1600 için anakart tavsiyesi

anakart seni idare eder ve internette araştırdım bunu buldum anlayamadım birde sen bak ama ben olsam b450m s2h alırdım işlemcide seni bi süre götürür zaten bi zamandan sonra işlemciyide yükseltirdim https://www.asus.com/tr/Motherboards/PRIME-B350M-A/specifications/
  20. GeceArzusu

Yardım Google Hesabı Sorunu

sildinmi yani işini gördüysen ne mutlu bana
Top Bottom