Arama sonuçları: *

1. Y

hgs bakiye yükledim ama sitede gözükmüyor

Düştümü para sisteme
  2. Y

Format atarken boot menu acılmıyor

Hocam kırmızı kilit cıktı security boot fail yazdı
  3. Y

1711385834 Windows boot managerdi dimi
  4. Y

Nasıl yani anlamadım 1711385447 1711385465 Böyle rufusta yazdırdım
  5. Y

Acer predator 3070ti i712700h laptopum var kurulum usbsi hazır bilgisayar açılırken f12 ye abanıyorum ve acılmıyor bıostan baktım securty boot acık gozukuyordu
  6. Y

15 16 k telefon önerisi

Arkadaşlar anneme 15 16 k telefon önerir misiniz? uzun ömürlü olsun suanda a 54 beğendim sizce nasıl daha iyi modeller varmı 1707166637 Birde taksit yapılırsa iyi olur
  7. Y

Yardım Valorantta Rank Atlayamıyorum

Arkadaş suan rankım gold 2 70 kp sıkıntı su 2 mac win alıyorum 4 mac lose alıyorum yanı rank atlayamıyorum bugun sabahtan berk oyundayım gold 1 e düsmüstüm dün gold 2 den bugun sadece sansıma 2 lose aldım ve gold 2 70 kp oldum bana ne önerirsiniz bu yeni rank sıfırlamasından sonra rank...
  8. Y

25.000 Her Şey Dahil Masaüstü Bilgisayar önerisi

hocam alacaksanız bu fare yerıne attcak shark x3 alın bende var 6 aydır memnunum
  9. Y

Minecraft Survival Oynayakcak 14-17 yas arası arkadaş aranır+-

gelebılırsınız ama bız 15 yasındayız
  10. Y

tonwy ne bılmıyorum gelın oynayalım
  11. Y

aternostan sunucu acıp tlauncherden oynıcaz dc den konusucaz 2 kısıyız kafa dengı arkadas aranır sıfırdan dunya acıp kascaz kalıcı olsun gelecek kısı aktıflık ve pc sıkıntısı olmasın
  12. Y

Predator innacesible boot device hatası

Arkadaşlar komsu cocugu eve geldi uzanıyordum bende oyun oynamak istedi hayır dedim actı laptopu şifresi vardı istedi vermedim sonra oynarsın brn oynicam dedim sonra cocuk bişeyler yapmıs gitti laptopa tam oturdum kendiliğinden acıldı mavi ekran verdi format usbm allahtan var ama bunu kolay...
  13. Y

Coc da İnşaatçı paketi Alıp iade etsem inşaatçı gidermi

Geçen gün yanlısıkla score hero da paket aldım gene 350 TL ye iade ettim paralar duruyor oyun ıcınde paramda iadr geldi yaklasık 2 ay oldu hala oyun ici para duruyo
  14. Y

Coc da İnşaatçı paketi Alıp iade etsem inşaatçı gidermi

Arkadaşlar oyunda 2000 taş ve 5. İnşaatçı TL internette gördüm birisi demiş paketi alıp iade edin inşaatçınız kalıyor ama taşlar gidiyor diye sizce denesen olurmu paketi alıp iade etsem inşatçı kalır ve para gelirmi 1705232584 İos kullanıyorum ve paket 350 TL
  15. Y

İddaa kuponu tutturdum parasını nasıl alıcam

O zaman abime veya ablama vereyim kuponu söylediğiniz için teşekkürler
  16. Y

İddaa kuponu tutturdum parasını nasıl alıcam

15 ysındayım hocam ve neden tek gitmeyeyim kuponu yaptırıyorsa parayıda essek gibi verecek
Top Bottom