Arama sonuçları: *

1. W

pc ekran gelmiyor kendi kendine açılıp kapanıyor

arkadaşımın pc sini açtığında ekran gelmiyor ve 5 sn sonra kapanıp kendi kendine geri açılıyor döngüye giriyor sorunu bilen birisi yardımcı olabilirmi
  2. W

Çözüldü✓ Ekran Kartının Uygulaması Durmadan Çöküyor

Saolun bu gün deneriz eğer bir sorunla karşılaşırsak sizi bilgilendiririz tekrardan teşşekürler
  3. W

i3 10105f gigabyte h510m h sapphire rx 6500 xt geil 8x2 16gb ram powerboost 500w psu geil 500gb m.2 ssd
  4. W

kuzenimin pc de ekran kartının uygulaması bu aralar çökmeye başladı başlarda 1 2 haftada bir oluyormuş ama bu aralar her gün olmaya başladı vidyo izleyince oyun oynayınca ekran gidiyor geldinde ise ekran kartının uygulaması açılmıyor çözünürlük çok fazla düşüyor ve geri normal haline...
  5. W

Çözüldü✓ kaç watt'lık bir psu almalıyım

550w ın üstüne çıkıcak bütem olmadığı için buraya yazdım direk zaten sistemi öyle çok zorlıyacak bişeler yapmam diye tahmin ediyom teşekkürler 1688664770 ekran kartıda kargodan tam şimdi geldi zaten
  6. W

Çözüldü✓ kaç watt'lık bir psu almalıyım

işlemci:i3 12100f ekran kartı:Asus rx 6650xt oc Arkadaşlar asusun bu ekran kartı için kaç wattlık bir psu almalıyım pcbuild'de 500w yeter olarak gösteriyor ama asusun kendi sitesinde 650w olarak gösteriyor ekran kartının kutusunun arkasındada minimum 500w diyor 500w alsam sorun çıkartırmı...
  7. W

Çözüldü✓ Sapphire rx6600 VS Asus rx6650 xt hangisini almak daha mantıklı ?

Arkadaşlar merhaba bu aralar ekran kartı almayı planlıyorum ama 2 tane ekran kartı arasında kaldım (6375TL asus rx6650 xt ve 5700tl Sapphire rx6600) 675TL fazla vererek asus rx6650 xt almak mantıklımı? 1687628435 veya sizin önerebiliceğiniz bir ekran kartı varmı (Bütce:6500tl)
Top Bottom