Arama sonuçları: *

• Users: Migel
  • Order by date
  1. M

Yardım Bu fiyata ASUS ROG STRİX G17 Nasıl olabilir?

Sıfır değil yenilenmiş ürün.
  2. M

🔥İndirim MSI 40" MAG401QR IPS 155HZ 1MS 14.299,00 TL

2 tane 32 inch var bir de bunu aldırdınız bana bir şey demiyorum :D
  3. M

SINIFTA KALIYORUM LÜTFEN CEVAP VERİN

Ben de diyorum ki böyle durumlarla hayatın boyunca karşılacaksın. Lisede bu hocan olur iş hayatında yöneticin. Hayatta hep hakkını vermeyecekler sana bazen sen almak zorunda kalacaksın. Üniversitede bir hocanın bize yaptığı sınavın genel ortalamasını söyleyeyim mi sana. 120 puan üzerinden 4...
  4. M

Edebiyatçınız sizi sınıfta bırakmıyor dersten bırakıyor bu 1. Lisede çabalamanıza ve gerçekten istemenize rağmen sınıfta kalıyorsanız buda ciddi bir sorun olduğunu gösterir bu 2. iq düşünlüğü bunlardan biri. Hastalık olabilir başka bir şey olabilir. Belli yaşa geldiğinizde bir dersi geçmenin...
  5. M

Baseus adaman 30w powerbank alınır mı?

Hayır type c çıkışından 30 watt, usb çıkışından maksimum 18 watt alıyorsun. 30 watt için 2 ucu da type c olan kablon olmalı.
  6. M

type c hem giriş hem çıkış. 30 watt çıkış verebiliyorken şarj ederken de 30 watt ile şarj edebiliyorsun. Sıfırdan şarj süresi fena değil hızlı şarj oluyor.
  7. M

vcruntime140.dll hatası

Basit bir google araması ile sorunu çözebilirsin. Çoğunlukla vcruntime140.dll dosyasını netten indirip olması gerektiği klasöre attığında sorun çözülür.
  8. M

Ben kullanıyorum. Fiyatından bağımsız tavsiye edebilirim. F/p ürünü mü tartışılır fakat kaliteli vaat ettiğini veren bir ürün. 30 wattı sadece usb c çıkışından alabildiğini belirteyim.
  9. M

Yahu bizim zamanımızda lisede sınıfta kalanı toprağa gömüp taşlarlardı. Birçok bahane okudum başlıkta. Çok güzel bir söz vardır. Bahane popo gibidir herkeste bulunur diye. Benim de çocuğum var. Evet herkesin üniversite okumasını beklemiyorum ve okumamalı da. Fakat lise temel eğitim. Normal iq ya...
  10. M

GTX 1070, 1070 Ti, 1080, RTX 2060 alınır mı?

1080 2060 dan daha ıyı kart fakat 2060 da dlss var sanıyorum. O yuzden bır karsılastırmasına bak. Ikısıde uzmez senı full hd de su anda.
  11. M

7800x3D sıcaklık yüksek değil mi?

Sıcaklıga bu kadar takılmayın. Bende custom sıvı sogutma var 360+240 mm 5 adet 12 cm 3 adet de 14 cm fan calısabılecegı en dusuk devırde bosta ve yukte de sabıt calısıyor. Daha dusurdugumde fanlar stabıl donmuyor dusunun artık. Cpu 80 dereceyı gpu ıse 62 dereceyı gorebılıyor fanlar en dusukte...
  12. M

GTX 1070, 1070 Ti, 1080, RTX 2060 alınır mı?

1080 full hd de hala iş yapar.
  13. M

Fortnite Fps Drop Sorunu

Merhaba arkadaşlar fortnite oyununu 4k monitörle oynuyorum. Dx12 de çok fazla fps drop oluyor. Dx11 de ise az olmasına rağmen yine de olmakta. 4k monitörü 120 hertz de kullanıyorum oyunu da 120 ye sabitleyip dls olarak ise performans modunu kullanıyorum. Ekran kartı maksimum yüzde 70 yükte...
  14. M

🔥İndirim Koton Erkek Tişört 53'TL

ben kışın kazağın altına tshirt giyiyorum hep. O yüzden sıkıntı yok =) Tshirtlerimin yarısını evde eşim giyiyor zaten bolluk olur :)
  15. M

🔥İndirim Koton Erkek Tişört 53'TL

5 tane de ben çektim :)
  16. M

Yeni kasaya eski monitör takmak sorun oluşturur mu?

Sistem neden zarar görsün ki?
  17. M

Fortnite Tayfası aboneliği hakkında

Oluyor
  18. M

Yardım Arkadaşlar va mı alsam ips mi kararsızım

İps den daha başarılı va paneller de var. Her ips panel aynı olmadığı gibi her va panelde aynı değil. Ona bakarsanız oled çok daha üstün bir teknoloji fakat onun da eksileri var. Panele çok takılma o bütçelerde.
  19. M

🚨 TikTok, Türkiye'de yasaklanabilir!

Amma seviyorsunuz bu yasaklansın zihniyetini. Siz yasakla bir şeyin engellendiğini gördünüz mü? Tiktok iq ortalamasını aşağı çekiyorsa yine ülkenin insanından dolayı. O yayınları izleyen varsa yine aynı iq da diyebilirsiniz. Tiktoku yasaklasan ziktok çıkar. Ülke aynı ülkede yaşayanlar aynı...
  20. M

Fortnite'a ''EMINEM'' Geldi ! (TEKRAR GELMEYECEK ?!)

Neden oynamayan kalmasın ki :) Piyasadaki en iyi online oyunlardan biri halen.
Top Bottom