Arama sonuçları: *

1. V

Fifa 20 açarken save dosyamı silmemi istiyor

Arkadaşlar görseli ekledim. Delete dersem save dosyamı siliyor. Eğer save dersem de oyunu açmıyor. Ne yapmam lazım yardımcı olun. Oyunu açmaya çalışınca çıkıyor bu.
  2. V

Twitch Prime ile abone olamıyorum

Arkadaşlar az önce twitch prime aldım ancak birisine abone olmak istgediğimde ücretsiz abone ol butonu soluk renkli oluyor ve tıklanmıyor sebebini ve çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi?
  3. V

Instagram hesabım bir şekilde gitti

Arkadaşlar instagram hesabım kendiliğinden çıkış yaptı cihazımdan ve şuan hiçbir yerden giremiyorum. Giriş bilgilerimi girdiğimde karşıma görseldeki yazı çıkıyor. Lütfen yardımcı olun.
  4. V

3000tl bandında laptop

Arkadaşlar kardeşime laptop bakıyoruz. Çok ağır oyunlar oynamaz. Minecraft gibi oyunlar oynarsa oynar. 3000 lira civarında alınabilecek ne var.
  5. V

Epic Games'e oyunlarımı nasıl gösterebilirim

Gençler ben C klasörüme format attım. Oyunları D klasöründe tutuyorum. Hepsi sağlam ve klasörlerinden bulup açtığımda çalışıyorlar. Ancak Epic Games Launcher'dan oyunları inmemiş olarak görüyorum. Yolunu bilen var mı? Silip tekrar yüklemem mi gerekiyor illa?
  6. V

Chrome, edge, opera, steam, epicgames gibi uygulamalara giremiyorum.

Arkadaşlar, geçen oyun oynuyorduk ve birden böyle bir sorun olduğunu gördüm. Bir-kac saat öncesine kadar hicbir sorun yokken birden chrome veya steam gibi uygulamalarda internet yokmuş gibi bir sorun ile karşılaşıyorum. Ama lol vesaire oynayabiliyorum ve internetimde bir sorun yok. Nolur yardım...
  7. V

Epic Games 'Çalışıyor' hatası

Arkadaşlar Epic Games'ten civ6 oynuyorum ve ilk açılıştan sonra oyunu kapatıp bilgisayarı yeniden başlatmadan tekrar açmak istediğimde Epic Games oyunu hala çalışıyor oalrak görüyor ancak oyun kapalı. Bu yüzden oyunu tekrar açamıyorum. Sorunun çözümünü bilen ve yardım eden olursa çok mutlu olurum.
  8. V

Simge gözükmeme sorunu

Arkadaşlar eklediğim fotoğraftaki gibi son iki oyundur epicten indirdiğim oyunların simgelerinde sorun çıkıyor. Çok etkileyen bir şey olmasa da görüntü olarak biraz rahatsızlık veriyor. Varsa çözümü bilen arkadaş yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.
  9. V

Epic Games Launcher'da 0xc000007b hatası

Arkadaşlar Epic Games Launcher indiriyorum ancak bir şekilde çalıştıramıyorum. Her seferinde aynı hatayı alıyorum. İnternette gördüğüm her şeyi denedim. DLL dosyalarını yeniledim, yönetici olarak çalıştırdım, yeniden başlattım, ekran kartı sürücüsü güncel, Windows güncellemeleri tam, DirectX 12...
  10. V

Masaüstü simgelerim kayboldu

Arkadaşlar oyun oynuyordum sonra oyunu kapadığımda masaüstümdeki simgelerin büyük kısmı gitmişti. Yeniden başlat dedim normalden çok uzun süre açılmadı bende kasadaki power tuşuna basılı tutarak kapadım trekrar açtım sorunsuz açıldı fakat simgeler hala eksik. Çözümü bilen varsa söyleyebilir mi??
  11. V

ETS2'de gaz pedalı sorunu

Arkadaşlar bende Logitech Driving GT direksiyons eti var ve sorunsuz kullanıyorum. Fakat ETS2'de gaz pedalı hiç basılı değil iken tam gaz basılı kalıyor. Silip tekrar yükledim, oyuna güncelleme falan geldi yine de sorun geçmiyor. Diğer hiçbir oyunda bu sorunu yaşamıyorum. Çözümünü bilen biri...
  12. V

İkinci Monitörde Farklı Çözünürlük Özelliği Sorun Oluşturur Mu?

Arkadaşlar ben buradaki yorumlar sayesinde çok güzel bir sistem topladım. Öncelikle hepinize teşekkürlerimi sunmak isterim. Şuan ikinci bir monitör almak istiyorum fakat çok önemli işlerde kullanmayacağım için ucuz yollu bir şey bakmak istiyorum. Elimde 27 inçlik 1080p bir monitör var. İkinci...
  13. V

İç Mimarlık için laptop önerisi :)

Arkadaşlar iç mimarlık okuyorum ve 3dmax gibi çok ağır programlar kullanmam renderlar almam gerekecek. Aynı zamanda okula götürüp getirebilmem için masaüstü bir set işimi görmüyor. Önerilerinizi bekliyorum.
  14. V

Sistem alıyorum sizce nasıl iş görür mü?

Ryzen 5 3500X 3.6Ghz 35mb önbellek 6 çekirdek işlemci Gigabyte B450M S2H 3200Mhz DDR4 Soket anakart Gskill 16GB (2x8GB) 3600Mhz bellek Gigabyte GeForce RTX 2060 OC 6GB GDDR6 192bit ekran kartı Seagate 2TB barracuda 256mb 7200rpm SATA HDD XPG 512GB Spectrix S40G gen3x4 M.2 SSD (3500mb okuma -...
Top Bottom